Facebook Google+ Twitter

"Weekend z Latem z Radiem" dla WOŚP - aukcja

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Gratka dla wszystkich fanów "Lata z Radiem"- letniej audycji Polskiego Radia. W czasie aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować pobyt na dwóch koncertach "od kulis"!!

 / Fot. M. WróbelPropozycja jest ciekawa: wyjazd na dwa koncerty - sobotni i niedzielny, (wyjazd w piątek, powrót w poniedziałek). Organizatorzy zapewniają i hotel i transport.

Osoba która wygra licytację ma zapewnioną wejściówkę Vip czyli Lato z Radiem od kulis - relacje satelitarne, pracę na scenie, studio plenerowe. Do tego spotkania oko w oko z gwiazdami trasy koncertowej i pamiątkowe fotki na każdym kroku, w tym zdjęcie na scenie z wielotysięcznym tłumem widzów w tle. A do tego prowadzący audycję: Roman Czejarek, Bogdan Sawicki i Karolina Rożej.

Aukcja WOŚP- koncerty "lata z Radiem"

Maria Malanowska- fanka audycji, która od lat wraz z nią podróżuje na nasze pytanie dlaczego warto licytować odpowiedziała:
- „Weekend z Latem z Radiem 2014”? Bo to jedyna i niepowtarzalna okazja zobaczenia tego wydarzenia od kulis! Na koncerty przychodzą setki tysięcy osób, w Internecie ogląda jeszcze więcej. Ale za kulisy wstęp mają nieliczni! A jest co oglądać – zaplecze internetowe czyli jak powstaje obraz on-line, wóz transmisyjny i relacje na żywo prosto na antenę Radiowej Jedynki, stanowisko akustyka (widzieliście z bliska konsoletę z setkami guziczków i pokręteł?), namiot naszej inspicjentki Marzenki (w środku są wszystkie rekwizyty do konkursów oraz nagrody!) i wreszcie... garderoby gwiazd! Na wyciągnięcie ręki można spotkać Krzysztofa Krawczyka, Marylę Rodowicz, Anię Wyszkoni czy zespół Enej! Nie da się wymienić nazwisk wszystkich występujących na letniej trasie. Ale najważniejsza jest możliwość spędzenia weekendu w towarzystwie Karoliny Rożej, Romana Czejarka i Bogdana Sawickiego! Może nawet zdradzą jakieś radiowe tajemnice... / Fot. M. Wróbel

Od autorek:
W 2011 miałyśmy przyjemność same uczestniczyć w koncertach "Lato z Radiem". Do dziś wspominamy ten czas. Bo to niepowtarzalna okazja zobaczenia TYCH których słyszymy w radio tak z bliska, spojrzeć w oczy, uśmiechnąć się i porozmawiać... Można zobaczyć jak pracują radiowcy. Każdy chyba jest ciekawy jak ten dźwięk ze sceny trafia prosto przez radio do naszego domu. A z drugiej strony czy nie chcielibyśmy zobaczyć jak wygląda organizacja tak wielkiej imprezy "od kulis"? Ile ludzi pracuje? Ile czasu potrzeba na rozstawienie sceny (z ilu elementów się składa?), jak wieszane są te ogromne lampy od świateł, albo jak wygląda mikrofon.
A do tego GWIAZDY z bliska. Można porozmawiać, tak na luzie, może wypić herbatę albo zjeść obiad. Wiadomo co się stanie? Przez te dwa dni osoba która wylicytuje stanie się częścią ekipy i będzie mogła poczuć się jak radiowiec. A, że zadba o to ekipa, tego jesteśmy pewne.

Linki do naszych relacji na blogu:
Blog 1
Blog 2
Blog 3
Blog 4

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.