Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11356 miejsce

Weekend z Targami w Poznaniu

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ostatni weekend października odbywały się aż 4 imprezy targowe, a w sobotę zakończyły się Targi Tour Salon. Duża liczba ciekawych wystawców przyciągnęła wielu zwiedzających, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Gablota wystawiennicza z modelami samochodów, jednego z kolekcjonerów. Takie i inne modele można było podziwiać podczas Targów HOBBY. / Fot. Mateusz WawrowskiOstatni weekend października w Poznaniu odbył się pod znakiem targów.
W halach Międzynarodowych Targów Poznańskich można było zwiedzić targi: HOBBY czyli Salon Modelarstwa i Gier Towarzyskich, HAPPY BABY - targi zabawek i artykułów dla dzieci, Aquazoo targi akwarystyki i terrarystyki, PGA - targi Gier Video i Multimedialnej Rozrywki, a w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich zakończyły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon.

Każdy ze zwiedzających mógł znaleźć coś dla siebie, a promocja na bilety przyciągnęła rzeszę zwiedzających. Dzięki niej można było obejrzeć 5 odbywających się targów opłacając tylko jeden bilet.

Hala numer 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich została podzielona na trzy odbywające się targi HOBBY, HAPPY BABY i Aquazoo. Targi HOBBY i HAPPY BABY zostały ze sobą połączone i wśród modeli, można było odnaleźć także zabawki i artykuły dziecięce.

Targi Hobby przyciągnęły kolekcjonerów, miłośników modelarstwa i gier, a także wiele rodzin. Można było zobaczyć najdłuższą modułową makietę kolejową, dzieci mogły się przejechać kolejką ogrodową udostępnioną przez jednego z wystawców.

W ustawionych gablotachGablota wystawiennicza z modelami samochodów, jednego z kolekcjonerów. Takie i inne modele można było podziwiać podczas Targów HOBBY. / Fot. Mateusz Wawrowski wielu wystawców pokazywało swoje zbiory modeli kolejowych i samochodów. Na targach każdy ze zwiedzających mógł kupić w sklepach zorganizowanych przez wystawców, modele, zabawki i produkty modelarskie. Ceny były różne, ale można było znaleźć wiele unikatów niepojawiających się normalnie na rynku. Nowością na targach były pierwsze Mistrzostwa w Grze w Kapsle dla publiczności.

Wiele rodzin z dziećmi także znalazło coś dla siebie, np. targi zabawek i artykułów dziecięcych. Nadmuchiwany plac zabaw dla dzieci w kształcie traktora firmy Steyr. Traktor był atrakcją dla wielu dzieci. Rodzice mogli także zostawić swoje pociechy pod opieką wyznaczonych pracowników MTP i zwiedzić profesjonalnie targi. / Fot. Mateusz Wawrowski Podczas targów można było wziąć udział w licznych wykładach i prezentacjach zorganizowanych dla rodziców, w spotkaniach z psychologami i lekarzami dziecięcymi. Na targach również swoją ofertę zaprezentowały szkoły rodzenia, kluby fitness i kluby malucha, a także firmy organizujące zajęcia ruchowe dla dzieci.

Miłośnicy akwarystyki i terrarystyki znaleźli również coś dla siebie, w sobotę i niedzielę odbywały się targi Aquazoo. Główną atrakcją były II Polskie Mistrzostwa Żaglowców (ryb Skalarów). W trakcie mistrzostw można było zobaczyć wiele pięknych ryb z kraju i zagranicy, a w akwariach pływały najpiękniejsze okazy ryb. Oczywiście miłośnicy ryb akwariowych mogli zakupić także odpowiedni sprzęt do swoich akwariów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.