Facebook Google+ Twitter

Weekendowy pojedynek festiwali: Owsiak czy Riedel?

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo ekscytująco. Organizowane są dwie wielkie imprezy. Piątek i sobota – Woodstock, sobota i niedziela – Festiwal im. Ryśka Riedla. Oba koncerty mają ten sam cel – pokażą, jak się bawić bez używek.

Fot. MWMEDIA Występy wielkich gwiazd są tym, co bardzo lubimy. W nadchodzący weekend będziemy mieli okazje ostro zaszaleć w rockowych rytmach i nie tylko. Niedługo zaczną się dwie duże imprezy, gdzie młodzi ludzie bawią się bez używek. Przyjazna atmosfera i muzyka to to, co ich łączy.

Pozostaje tylko dylemat, gdzie się wybrać? Można sugerować się zespołami, które występują na Woodstocku, to miedzy innymi: Big Cyc, Vava Muffin, Indios Bravos oraz na finał Carrantuohill. Tyski festiwal pod tym względem wyglada również bardzo imponująco, ponieważ wystąpi tam: Ptaky, Perfect, Taj Mahal Band, Hey, Cree oraz Dżem. Ciekawostką może być fakt, iż na obu imprezach będzie można usłyszeć zespół Coma.

Więc nieważne gdzie i przy jakiej muzyce, ważne by się bawić. A przy tym co oferują nam organizatorzy, mamy zapewnioną maksymalną dawkę wrażeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Fajne są te imprezy, ale szczerze mówiąc, pokazać jak się bawić nie biorąc, nie wierzę w to, kto raz był na takiej imprezie wie że jest inaczej, nie tak źle oczywiście, nie aż tak strasznie jak radio maryja to porzedstawiało, ale o nie braniu nie możemy w tym przypadku mówić, bo tam można niezły arsenał znaleźć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

... jest jeszcze trzeci duży festiwal - Castle Party

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.