Facebook Google+ Twitter

Węgierski sukces turystyczny

Węgrzy zadowoleni z turystyki przyjazdowej. Polacy na 4. miejscu wśród turystów odwiedzających ten kraj.

23 listopada w katowickim hotelu Angelo, odbyła się prezentacja węgierskiej sieci hotelowej Hunguest Hotels. Hunguest Hotels jest jedną z największych sieci hotelowych na Węgrzech Posiadają 22 hotele , z których 17 zarządzanych jest bezpośrednio zaś 5 w systemie franczyzy. Trzy spośród franczyzowych hoteli znajdują się za granicą - w Czarnogórze, Austrii i Rumunii.

Hotele położone są w najpopularniejszych miejscowościach uzdrowiskowych Węgier takich, jak: Bük, Héviz, Zalakaros, Hajdúszoboszló, Eger, Galyatető. Do sieci należą również hotele w Budapeszcie - Hotel Millenium i Platanus Większość z obiektów to hotele czterogwiazdkowe. Hunguest Hotels oferuje klasyczne zabiegi lecznicze, a także usługi rekreacyjne, wellnessowe i fitnesowe. Hotele są przystosowane do celów konferencyjnych.

Współorganizatorem spotkania było Narodowe Przedstawicielstwo Turystyki Węgierskiej w Polsce, reprezentowane przez panią Bożenę Hirling. Pani dyrektor podziękowała touroperatorom oraz dziennikarzom za wspólny sukces odwiedzin
ziemi węgierskiej przez polskich turystów w tym roku. Według Węgierskiego Urzędu Statystycznego po 8 miesiącach 2011 roku Polska znalazła się na 4 miejscu. Wyprzedzili nas Niemcy, Austria i Wielka Brytania.

Zebrani zostali poinformowani o organizowanej już po raz trzeci akcji promocji Budapesztu w okresie zimowym. Akcja trwa od 15 listopada do 31 marca. Każda osoba, która wykupi 2 noclegi w hotelu w Budapeszcie, otrzymuje gratis 1 nocleg i do tego gratisową wejściówkę do jednego z trzech historycznych kąpielisk znajdujących się w stolicy.

Wśród obecnych rozlosowano upominki oraz voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób do jednego obiektu z tej sieci hotelowej. Szczęśliwcami zostali prezes PIT-u oddziału śląskiego Grzegorz Chmielewski oraz Marta Wesołowska- kierownik PIT-u oddziału śląskiego. Hotel na Węgrzech odwiedzi prof. Jacek Ruszkowski z osobą towarzysząca. Uczestnicy prezentacji kontynuowali rozmowy w czasie
kolacji przy palince oraz czerwonym węgierskim winie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.