Facebook Google+ Twitter

Węgorzewo: 8 lipca rozpocznie się Seven Festival 2010

W Węgorzewie przez cztery dni będzie można posłuchać kilkudziesięciu wykonawców z kraju i zagranicy. Zagrają m.in Hey, Coma, Closterkeller, Hunter, Heart & Soul, Lipali, Kolaboranci i Muchy.

 / Fot. http://www.sevenfestival.pl/Seven Festival jest następcą festiwalu Eko-Union of Rock, który może się pochwalić nie tylko kilkunastoletnią historią, ale i świetnymi wykonawcami takimi jak Anathema, Soulfly, The Stranglers czy Paradise Lost.

Jak zapewniają organizatorzy, Seven Festival music & more to nie tylko muzyka, ale również ekologia, turystyka, działania artystyczne i pozytywna energia. Ponadto został przygotowany wraz z organizacją WWF specjalny program, który będzie zachęcał młodych ludzi do zainteresowania się problemami ekologii i zdrowym stylem życia.

Jak co roku odbędzie się też międzynarodowy konkurs dla młodych zespołów walczących o Grand Prix festiwalu, który będzie dla nich doskonałą okazją do zaistnienia na wielkiej scenie.
Bedą dwie sceny: główna i parkowa.

Na scenie głównej zagrają:
w piątek 9 lipca 2010r. - Seven Nation Army, Sztywny Pal Azji, Muchy, Lipali,
Hey, Hunter;
w sobotę 10 lipca 2010r. - Time To Express, The One Fires, Hurt, Closterkeller, Coma, Lacrimosa;
w niedzielę 11 lipca 2010r. - Sorry Boys, Laureat konkursu o Grand Prix festiwalu, Kolaboranci, Heart&Soul, The Legendary Pink Dots, Vader, Sepultura.

Koncerty będą trwać od 18 do 2 w nocy.

Na scenie parkowej zagrają:

w czwartek 8 lipca 2010r. - Koniec Świata, Nook, Tides From Nebula, California Stories Uncovered, Klimt, Strange Attractor;
w piątek 9 lipca 2010r. - Grand Prix (część 1), Transsexdisco;
w sobotę 10 lipca 2010r. - Grand Prix (część 2), Normalsi;
w niedzielę 11 lipca 2010r. - Grand Prix (część 3), Kuśka Brothers. (ponadto o 14.00 na Placu Wolności wystapią "Polscy Artyści Chopinowi Zagrali")

Koncerty będą trwać w czwartek od 18 do 00.30, w pozostałe dni od 12 do 16.

W Seven Festival 2010 w Węgorzewie pierwszy raz weźmie udział grupa Lipali, a zespół Gmina Węgorzewo / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:POL_gmina_W%C4%99gorzewo_COA.svgHeart&Soul da jedyny letni występ. Grupę tę tworzą muzycy zespołów CKOD, Agressiva 69, NOT i Made in Poland. Jak zapewniają organizatorzy, supergrupa zaprezentuje "Projekt Closer", który będzie nie tylko wyjątkowym programem, ale również hołdem dla Joy Diviosion z okazji 30 rocznicy wydania płyty "Closer".

Za karnet na 4 dni dla jednej osoby trzeba będzie zapłacić 110 - 120zł (w zależności czy z polem namiotowym czy bez). Cena obowiązuje do 30 czerwca, później trzeba będzie dołożyć 10 zł. Pojedynczy bilet na każdy dzień kosztuje 60zł lub 65 zł (po 30.06). Jest też możliwość wykupienia karnetu tylko na 3 dni.

Oficjalna strona Seven Festival 2010:www.sevenfestival.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.