Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24036 miejsce

Węgorzewska-Whiskerd: poziom kultury w Polsce jest dramatyczny

Współautorzy: Przemysław Maksym Filip Chochół

Polacy w ogóle nie inwestują w kulturę, dlatego jej poziom w Polsce jest jednym z najniższych w Europie - tłumaczy w "Podwieczorku z W24" kandydatka na posła RP, Alicja Węgorzewska-Whiskerd. O polityce prorodzinnej, o planach powyborczych oraz o patriotyzmie w wywiadzie z Przemysławem Maksymem.

W redakcji Wiadomości24 pani Alicja wyznała, że cieszy się z tego, że Polacy sięgają dziś do historii, wracając do momentów, które pokazywały narodowy patriotyzm. Dodała również, że miłość do ojczyzny jest dla niej pozytywnym myśleniem o zbudowaniu kraju.

Wywiad Alicją Węgorzewską-Whiskerd - część 2:Obejrzałeś:
Część 1: Węgorzewska-Whiskerd: nie chcę przepraszać, że jestem Polką
Część 2: Węgorzewska-Whiskerd: poziom kultury w Polsce jest dramatyczny

O Alicji Węgorzewskiej-Whiskerd

Jest polską śpiewaczką operową, śpiewającą mezzosopranem. W swoim repertuarze ma kilkanaście partii operowych. Koncertuje na całym świecie, uczestniczy w wielu międzynarodowych festiwalach i galach operowych.

W 2001 roku nagrała ścieżkę dźwiękową do filmu "Wiedźmin" - płyta z utworami
uzyskała status złotej. Od marca 2011 Alicja Węgorzewska zasiada w jury programu "Bitwa na głosy" u boku Wojciecha Jagielskiego i Grażyny Szapołowskiej. Można ją spotkać również na deskach Teatru Polonia, gdzie widzowie podziwiają ją w zabawnym monologu "Diva for rent".

Autorzy Wiadomości24.pl polecają na Facebooku:
Alicja Węgorzewska-Whiskerd będzie gościem "Podwieczorka z W24"
Kaczyński w książce: Komorowski jest fałszywym hrabią, Tusk dwulicowy
LM. Bate Borysow - FC Barcelona 0:5. Pogrom na Białorusi
Dancing Poznań 2011. "Tańcząc, wyrażam siebie"
68. Rajd Polski. "Zawieszone" zwycięstwo Kajetanowicza. Zdjęcia


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ss
  • ss
  • 07.10.2011 02:14

psl-bezmyślna maszynka do glosowania za PO?

WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 29.09.2011 21:59

Jak to dramatyczny poziom kultury? a ta wazelina tfu-rców wobec Pieprzonych Obiboków to pies?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.