Facebook Google+ Twitter

Weiss za Lenczyka? Czy dojdzie do zmiany trenera w Śląsku Wrocław

Wiele wskazuje na to, że przygoda Oresta Lenczyka ze Śląskiem Wrocław dobiega końca. Wśród następców Lenczyka wymienia się nazwisko byłego selekcjonera reprezentacji Słowacji Vladimíra Weissa.

70-letni Orest Lenczyk w czasie swojej 2-letniej kariery w Śląsku wywalczył z wrocławskim zespołem mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar. / Fot. Bartosz SenderekW kuluarach wrocławskiego stadionu coraz głośniej o zmianie na stanowisku trenera i podobno nawet niedzielne zwycięstwo z Koroną Kielce może nie mieć wpływu na losy 70-letniego trenera Oresta Lenczyka. Jako powody potencjalnego zwolnienie trenera Lenczyka wymienia się słabe występy w europejskich pucharach oraz konflikt pomiędzy szkoleniowcem i niektórymi z zawodników. Według lokalnych mediów do zmiany trenera w Śląsku może dojść jeszcze w tym tygodniu.

- Błędem było zrezygnowanie z usług Ryszarda Tarasiewicza. Błędem na pewno nie będzie zwolnienie Oresta Lenczyka - powiedział w wywiadzie dla TVP Wrocław Włodzimierz Patalas.

Sam Lenczyk nie chciał komentować słów wiceprzewodniczącego rady nadzorczej Śląska Wrocław - Ja z panem Patalasem nie rozmawiałem prawie dwa miesiące i prosiłbym o zadawanie pytań związanych z dzisiejszym meczem - odpowiedział na prośbę skomentowania wywiadu dla TVP.

Kto zastąpi Lenczyka?


Jeszcze wczoraj wśród kandydatów do objęcia stanowiska wymieniano Franciszka Smudę, który podobno był widziany na Stadionie Miejskim podczas meczu Śląsk - Korona. Wcześniej spekulowano nawet o powrocie do klubu Ryszarda Tarasiewicza.

Poniedziałkowy Fakt dotarł jednak do informacji, że zarząd Śląska prowadzi rozmowy z byłym selekcjonerem reprezentacji Słowacji, Vladimírem Weissem i to całkiem możliwe, że 48-letni trener z Bratysławy już wkrótce zasiądzie na ławce trenerskiej mistrzów Polski.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.