Facebook Google+ Twitter

Wejścia na portal za wszelką cenę

Portale internetowe w pogoni za ilością wejść, prześcigają się w ułatwianiu wejść niezalogowanym użytkownikom. Przynosi to nieraz karykaturalne efekty, bo niezalogowanym nie przeszkadza temat artykułu, żeby prowadzić dyskusję w swoim gronie

Regionalne serwisy społecznościowe, po umożliwieniu niezalogowanym użytkownikom wstawiania komentarzy pod artykułami, blogami i tekstami
zalogowanych użytkowników, uzyskały zwiększoną ilość wejść na portal. Niezalogowane grupy użytkowników (znają się z dyskusji na innych portalach?), szukają na portalach miejsca, gdzie mogłyby prowadzić swoje niewybredne dyskusje.

Dla nich nieważny jest temat artykułu, czy blogu, bo oni i tak nie prowadzą dyskusji w temacie tekstu autora, pod którym umieszczają swoje komentarze.
Potrzebują miejsca, gdzie mogą prowadzić dalej (swoją przerwaną pod innym tekstem) dyskusję. A że ma się to nijak, do tematu artykułu, czy bloga, to ich widocznie nie interesuje. Oni prowadzą dalej, swoją nie wybredną dyskusję, ciesząc się jak ktoś komuś dowali!.

Pod tekstem o "Dniu Babci i Dziadka", w jednym z regionalnych portali wywiązała się dyskusja w komentarzach (dla porządku poprawiłem błędy ortograficzne i językowe):

Komentarze:
dr Lubicz - Dodane 2 dni temu
Zryta kopuła. Facet obchodzący dzień babci. Chore!
haha - Dodane 2 dni temu
Krystyn jesteś nienormalny. Ten internet już Ci kompletnie mózg wypalił - przecież Ty jesteś mężczyzną! Cała Polska widziała zdjęcia, więc nie pajacuj
krystyna s - Dodane 2 dni temu
haha , dr.Lubicz - czytać opisu postaci nie potrafią ! Czy to normalne udawać telewizyjnego lekarza i uśmiech "głupiego do sera "
Tak to jest jak pensjonariusze dostana się do komputera.
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę !
obserwator - Dodane 2 dni temu
Głupszych od siebie szukasz? Przecież już nawet dziecko wie, kim jest krystyn S.
Dziś w kalesonach, czy rajstopach na miasto idziesz?
Prezes - Dodane 1 dzień temu


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Maja Zych
  • Maja Zych
  • 11.02.2012 13:34

Mogą sobie pisać, żeby tylko na temat artykułu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponieważ przygotowanie i napisanie artykułu na portalu, jest dosyć czaso/pracochłonne, trzeba więc coś wybrać: albo pisanie artykułów, albo komentowanie. Wybrałem pisanie, zostawiając innym i niezalogowanym komentowanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek
  • Jacek
  • 27.01.2012 17:56

@ Panie Andrzeju , pan jest zalogowany ale nie bierze udziału w dyskusjach różnych tematów. To jak pies ogrodnika , sam nie napiszę i drugiemu nie dam. Są regulaminy , możliwości wyrzucania wulgarnych wpisów więc w czym problem ? Nie widział pan ,ilu zalogowanych pisze nikczemne posty ? i Odwrotnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gadżety
  • Gadżety
  • 27.01.2012 02:16

A mój pies na to na to:
HAU
H- jak Halina,
A- jak Alina,
U- jak Urinal.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.