Facebook Google+ Twitter

Wembley. 30 godzin protestu w samochodzie

Haroon Zafaryab spędził w swoim samochodzie 30 godzin na znak protestu przeciwko niesłusznemu założeniu przez służby parkingowe blokady na koło.

Toyota Prius - http://www.everystockphoto.com / Fot. Beige AlertKierowca twierdził, że kara 365 funtów jest niesłuszna, gdyż czas postoju jego auta - Toyoty Prius, nie był dłuższy niż dwie godziny - informuje serwis BBC.

Podczas 30-godzinnego protestu, służby wystawiły jeszcze 39 mandatów na łączną kwotę 3565 funtów i założyły kolejne blokady na wszystkie koła samochodu. Właściciela auta wspierały zainteresowane całym wydarzeniem osoby uczęszczające do meczetu na Wembey w północnym Londynie, które przynosiły mu jedzenie i napoje. Robli to przed wschodem i po zachodzie słońca, gdyż Zafaryab jest muzułmaninem, a trwa właśnie Ramadan.

W związku z tym, pytany o to, o czym myślał przesiadując w samochodzie, odpowiada: - "Myślałem, że to test, któremu poddaje mnie Allah. Muszę być cierpliwy".

Gdyby kierowca opuścił swój pojazd, auto zostałoby odholowane przez pomoc drogową.

Ostatecznie Zafaryab wysiadł z samochodu i zamiast 40, zapłacił tylko jeden mandat w wysokości 100 funtów. Powiedział, że planuje wnieść sprawę do sądu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.