Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7154 miejsce

Wen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie [Zdjęcia]

Dziś od rana z prywatną wizytą przebywał w Krakowie premier Chin Wen Jiabao. Po zjedzeniu obiadu w pałacu Bonerowskim premier Chin udał się na krótki spacer po krakowskim rynku.

Wen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiW trakcie spaceru Wen Jiabao postanowił przysiąść się do przypadkowej pary turystów siedzących w ogródku pałacu Bonerowskiego. W wizycie premierowi towarzyszy wojewoda małopolski Jerzy Miller. Z Krakowa premier Chin Wen Jiabao pojechał do Oświęcimia, gdzie zwiedzi obóz koncentracyjny KL Auschwitz.

Wen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiWen Jiabao, premier Chin z wizytą w Krakowie / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.