Facebook Google+ Twitter

"Wenecja" - historia podróży, która się nie odbyła

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-21 19:12

"Wenecja", najnowszy film twórcy "Jasminum", to karnawał wyobraźni i marzeń. W tym magicznym świecie niezwykłe role stworzyły najpiękniejsze polskie aktorki Magdalena Cielecka i Agnieszka Grochowska. Film trafi do kin już 11 czerwca.

 / Fot. mat. prasowe ITI CinemaTak jak Ameryka czeka co roku na kolejny film Woody'ego Allena, tak w Polsce prawdziwą ucztą kinomanów jest kolejny film Kolskiego.

"Wenecja" to film, który chłonie się wszystkimi zmysłami. To fascynująca, przepięknie sfilmowana opowieści o dorastaniu i ucieczce w marzenia, która staje się wyrazem buntu przeciwko zastanej rzeczywistości.

Jan Jakub Kolski od ponad 20 lat tworzy filmy, w których najważniejszy jest człowiek. Jego emocje, pragnienia i namiętności. W czasach szybkich mediów filmy Kolskiego dają widzom przestrzeń na refleksję. Nie ma w nich efektów specjalnych, czy błyskotliwych zwrotów akcji. Są za to zaczarowane kadry dające poczucie przeniesienia w zupełnie inny świat.

"Wenecja" opowiada historię pewnej podróży, która się nie odbyła. Historię, w której siła marzeń pozwoliła zamienić zalaną piwnicę rodzinnej posiadłości w najbardziej romantyczne miasto na ziemi. Na granicy dwóch światów pewien chłopiec stanie się mężczyzną. To w "weneckiej" piwnicy, gdy za oknem przewala się wojenna zawierucha, rozbudzone zostaną wielkie nadzieje i namiętności.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.