Facebook Google+ Twitter

Weneckie impresje, czyli spacerem po Wenecji (zdjęcia)

Wenecja i jej piękno, to przede wszystkim niezwykle położenie na wyspach laguny w błękicie nieba i morza. Laguna Wenecka stanowi ponad sto wysepek, które wyróżniają się niezwykłą architekturą pałaców, mostów i bazylik.

1 z 25 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Skrzydlaty Lew - symbol Wenecji. Fot.Isabella Degen
Skrzydlaty Lew - symbol Wenecji. Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Droga Izo, miło mi, że doszłaś do mojego pierwszego reportażu i galerii jaki w ogóle w życiu zrobiłam. Mimo tych pierwszych kroków stawianych w tej dziedzinie uważam, że ......... , resztę sama pomyśl. Po prostu wyraziłam swoje rozczarowanie. Ale..ale rozumiem Twój brak dbałości o wyraz refleksji i treści, po prostu ten portal-serwis kiedyś a dziś blog zszedł na psy i nie motywuje do wysokich lotów. Dlatego rozumiem autorów, że nie przykładają się tak jak kiedyś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam literówka (y)... czytania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Barbara. Tak dla przypomnienia Basiu Twoje "impresje" i podpisy pod fotkami, też nie ma dużo do cztania... bo galeria to impresje wizualne.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Wenecji trwa Biennale Architektury ( 28.05.- 27.11.2016 ) pod haslem" Raport z frontu ". W polskim pawilonie prezentacja nosi tytul " Fair Building " porusza on kwestie etyczne zwiazane z rola najmniej docenianego uczestnika procesu architektonicznego - robotnika budowlanego. Uwazam ze to wazny wklad do " Raportu z frontu ".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Och... nacieszyłam się widokami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybaczcie państwo, nie chcę nikogo obrazić, ale czuję się głupio, widząc na zdjęciu gondole na wodzie jak dwa wielbłądy na pustyni, a podpis brzmi: gondole i jerzy godnol na gondoli. ;-))))) symbol tam jakiś....i tak przez trzy kadry... Izo, może tym razem nie miałaś czasu na podpisy, rozumiem. To lepiej nie podpisuj. Masz świetne galerie w swoim dorobku z b. dobrymi podpisami, może dlatego od Ciebie oczekuję więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miałam na myśli "impresje wizualne". Nie jest łatwo opisać zdjęcie mając ograniczoną ilość znaków. Wydaje mnie się że te krótkie opisy są wystarczające.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ech, wspomnienia... Dobrze, że jeszcze jest. Ciekawostką dla mnie jest informacja o studniach napełnianych wodą. Musieli często wymieniać, pewnie przywozili ze stałego lądu. Pomyśleć, jak sprawy, którymi się nie musimy przejmować, bo mamy wodę w kranach, umykają uwadze. Dziękuję za wakacyjną, pełną słońca fotorelację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro , moze podzielisz sie z autorami W24 wskazowkami jak opisywac zdjecia zamieszczane w galeriach. Twoje uwagi zawsze bardzo mi pomagaja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

właśnie Izo, przeczytałabym impresje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.