Facebook Google+ Twitter

Weranda Country zmienia się w miesięcznik

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-15 16:27

W czwartek (17 lipca) na rynku pojawi się 39. numer magazynu „Weranda Country” – po raz pierwszy jako miesięcznik. Czasopismo ukazuje się od 2007 roku – początkowo jako kwartalnik, a po roku zostało dwumiesięcznikiem.

W nowym numerze Werandy Country, wydawanym już jako miesięcznik, czytelnicy znajdą więcej porad oraz inspiracji. Do stałych działów dołączą wywiady ze znanymi ludźmi, którzy zdecydowali się wieść życie poza miastem. Jednocześnie rusza odświeżona wersja strony internetowej www.werandacountry.pl.

Weranda Country – jeszcze więcej, jeszcze częściej
Weranda Country to magazyn o pięknych domach, zielonych ogrodach i ciekawym życiu poza miastem. Skierowany jest do osób, które wybrały mieszkanie daleko od zgiełku metropolii lub marzą o przeprowadzce. Mocną stroną magazynu są nastrojowe sesje wnętrzarskie, reportaże o ludziach, którzy znaleźli sposób nie tylko na życie, ale i biznes za miastem oraz teksty o magicznych miejscach na weekendowy odpoczynek. W czasopiśmie można też znaleźć wiele ciekawych porad ogrodniczych, kulinarnych, ekologicznych i prawnych.

– „W 2007 roku, po raz pierwszy zapraszając do przeczytania Werandy Country, opowiadałam o własnych doświadczeniach z ucieczki za miasto, o odkrywaniu na nowo natury, zapachów i spokoju. Po siedmiu latach wydawania magazynu i lekturze tysięcy listów od czytelników widzę, jak wiele osób i rodzin docenia podobny styl życia. Na łamach naszego czasopisma przedstawiliśmy setki takich ludzi oraz wyjątkowych miejsc, w których mieszkają. Mamy coraz więcej wiernych czytelników, którzy od dawna namawiali nas, abyśmy pojawiali się częściej. No i stało się – od numeru 5/2014 Weranda Country będzie ukazywać się co miesiąc!” – mówi Teresa Jaskierny założycielka i właścicielka Wydawnictwa TE-JOT, redaktor naczelna Werandy Country.

Pierwsze numery Werandy Country już jako miesięcznika wspierać będzie promocja w 1000 najlepszych punktach sprzedaży w całej Polsce.

Nakład Werandy Country wynosi 50 tysięcy egzemplarzy, a sprzedaż osiąga poziom ponad 32 tysięcy sztuk (dane ZKDP dotyczące wydania 5/2013). Magazyn można kupić w całej Polsce za pośrednictwem wiodących dystrybutorów prasy oraz w największych sieciach handlowych. Zwiększenie częstotliwości wydawania magazynu nie wpłynie na zmianę formatu (225x295 mm), objętości (140 stron), makietę, ani jego cenę (9,99 zł).

Werandacountry.pl inspiruje
Pod koniec czerwca 2014 roku serwis internetowy Weranda Country wystartował w nowej odsłonie. Strona Werandacountry.pl została dostosowana do wersji mobilnej.. Można też oglądać w wysokiej jakości zdjęcia w dużym formacie.
Nowością jest również interaktywność serwisu, dzięki której użytkownicy mogą prowadzić blogi, dyskutować na forum, dodawać galerie zdjęć oraz pokazywać swoje osiągnięcia kulinarne. Na stronach można też znaleźć pomysły DIY, publikować ogłoszenia w działach agroturystyka, rzemiosło, meble, jedzenie i wydarzenia.

Pozostałe tytuły Wydawnictwa TE-JOT
Weranda Country jest jednym z trzech czasopism Wydawnictwa TE-JOT, prezentujących styl życia i piękne wnętrza. Na rynku ukazują się również: miesięcznik Weranda i kwartalnik Weranda Weekend.

„Weranda” to ekskluzywny magazyn wnętrzarski, który ukazuje się już od 14 lat, prezentujący najpiękniejsze polskie domy, rezydencje, ogrody oraz sztukę. Nakład magazynu wynosi 42 800 egzemplarzy, a sprzedaż 27 500 egzemplarzy (wg danych ZKDP za okres I-XII 2013), co daje mu – od lat – pozycję lidera wśród ekskluzywnych tytułów wnętrzarskich.
„Weranda Weekend” to najnowszy projekt Wydawnictwa TE-JOT. Pismo podpowiada jak i gdzie ciekawie oraz aktywnie spędzić wolny czas. Nakład magazynu wynosi 30 000 , a sprzedaż 15 000 egzemplarzy.

TE-JOT wydaje też miesięcznik dla kobiet „Wróżka”. Nakład magazynu 92 000 egzemplarzy, a średnia sprzedaż 53 000 (wg danych ZKDP za okres I-XII 2013).
(Hello PR )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.