Facebook Google+ Twitter

Wernisaż Marka Trzeciaka w łódzkiej Galeryjce "Olimpijce"

9 grudnia tuż po godzinie 18 w łódzkiej Galeryjce "Olimpijce" odbędzie się kolejny wernisaż. Swoje oryginalne prace przedstawi Marek Trzeciak.

Materiał prasowy. / Fot. Marek Trzeciak Będzie to ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie z artystyczną fotografią w tej, jedynej w swoim rodzaju galerii, która już od 1997 roku zajmuje trwałe miejsce na mapie kulturalnej Łodzi. Najbliższa wystawa nosi tytuł "Utkane z błękitu". Prace mają bardzo indywidualny charakter i niosą ze sobą niespotykaną atmosferę. Galeryjka "Olimpijka" mieści się przy ul. Piotrkowskiej 132 (w podwórzu na lewo) w siedzibie Biura Podróży "Olimp". Miejsce to znane jest z prezentowania interesujących twórców i ich ciekawych fotografii.

Marek Trzeciak ma 39 lat. Jest lekarzem, pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jego pasją jest fotografia przyrodnicza. To zapalony podróżnik - członek Światowej Federacji Dziennikarzy Turystycznych, Sekcji Ornitologicznej przy Uniwersytecie Łódzkim oraz Stowarzyszenia Eksploracyjno-Historycznego "Grupa Łódź". Jego zdjęcia są publikowane w prasie, albumach i kalendarzach. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i za granicą. Od prawie dekady kieruje Galerią Zakrzewską, gdzie prowadzi pracownię fotograficzną. Stale współpracuje z Muzeum Przyrodniczym UMK w Toruniu w ramach wielu projektów artystycznych i dydaktycznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.