Facebook Google+ Twitter

Wernisaż "Wildlife Photographer" po raz jedenasty w Bytomiu

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu zaprasza 4 stycznia 2013 roku na wernisaż "Wildlife Photographer of the Year 2012".

Tańczące brzozy - Cezariusz Andrejczuk - Polska / Fot. Cezariusz Andrejczuk - materiał MGBPo raz jedenasty, od początku prezentacji w naszym kraju, bytomskie Muzeum Górnośląskie będzie gościło fotogramy zaprezentowane w konkursie "Wildlife Photographer of Years 2012".

Wystawę, jak co roku tworzą zwycięskie prace prezentowane w konkursie fotograficznym Wildlife Photographer of the Year 2012. Projekt organizowany jest od 1965 roku przez BBC Wildlife Magazine oraz Natural History Museum of London.

Konkurs fotograficzny dzikiej przyrody organizowany przez wymienione placówki jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych konkursów na świecie w zakresie fotografii przyrodniczej. Udział bierze w nim kilka tysięcy fotografów z blisko stu krajów, prezentując kilkadziesiąt tysięcy prac. Życie na zderzaku - Pal Hermansen - Norwegia / Fot. Pal Hermansen - materiały MGB

Wystawę wzorem lat ubiegłych będą prezentować wyłącznie fotografie nagrodzone i wyróżnione. Miłym akcentem dla polskiej fotografii przyrodniczej jest fakt, że także i w tym roku jury konkursu doceniło twórczość naszych fotografów przyrody. Bytom wraz z Warszawą, jako jedyne miasta w Polsce, są od początku wystawcami tej światowej fotografii przyrodniczej w kraju.

Zapraszam w imieniu Bytomskiego Muzeum Górnośląskiego 4. stycznia 2013 roku na wernisaż wystawy Wildlife photographer of years 2012

Piaski czasu - David Maitland - Wielka Brytania / Fot. David Maitland - materiały MGB4 stycznia 2013 r., godz. 17, Bytom, plac Jana III Sobieskiego 2. Warto zaprosić miłośników fotografii i to nie tylko tej przyrodniczej. Polecam migawki z ubiegłorocznej wystawy.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Z pewnością galeria z wernisażu, bo nie można opuścić takiej fotografii przyrodniczej. Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, doskanały materiał i wiadomość.... szkoda że tak daleko. Mam nadzieję że będzie relacja :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coś na co należy zwrócić uwagę otrzymuje wagę aż 7 punktów, to zakrawa ze strony Redakcji na słowa uznania. Pozdrawiam świątecznie Redaktora redagującego tą wiadomość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.