Facebook Google+ Twitter

Wernisaż wystawy "Moja Łódź, czyli powidoki"

5 lipca (wtorek) o godz. 18.30 w Galerii Fotografii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ul. Piotrkowskiej 102, odbędzie się wernisaż wystawy Cezarego Pecolda.

Materiał prasowy. / Fot. Cezary Pecold Na prezentację, która potrwa do 25 lipca, złożą się subiektywne obrazy miasta. Ciekawostką jest, że podczas robienia tych zdjęć autor korzystał z aparatów Holga i Agfa Click II. To urządzenia formatu 6x6, które posiadają jeden czas migawki i dwie przesłony.

Materiał prasowy. / Fot. Cezary Pecold - Czuję się przytłoczony techniką i kolorem na co dzień robiąc setki zdjęć aparatem cyfrowym dla prasy. W ten sposób chciałem odetchnąć i skupić się na gotowej formie obrazu. Spacerując po ukochanym mieście, rejestrując aparatem, zapisując w pamięci obrazy, które mam pod powiekami (powidoki) - mówi Cezary Pecold, rocznik 1971.

Fotografia to jego pasja i praca od ponad 20 lat. Ukończył Wydział Operatorski PWSFTviT w Łodzi. W swej pracy zawodowej specjalizuje się w fotoreportażu społecznym. Jest autorem kilku wystaw indywidualnych i wielu zbiorowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.