Facebook Google+ Twitter

Wernisaż Wystawy "Postcards from Paris"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-22 13:12

3 listopada o godz. 19 w Galerii Alliance Francaise w Manufakturze w Łodzi odbędzie się wernisaż wystawy "Postcards from Paris".

 / Fot. Halszka KozakiewiczWystawa „Postcards from Paris” to cykl 20 zdjęć prosto z Paryża. Miasta romantyzmu, mody, świateł i kolorów. W tym wydaniu jednak, stolica Francji, przedstawiona jest w kolorach black&white.

Paryż pocztówkowy, nawiązujący do lat 20-tych XX w. Inny niż ten, który widać w magazynach czy telewizji. Bardziej wymagający, zmuszający do chwili refleksji i zadumy. Na pozór bardziej spokojny, stonowany. To cykl, który nie skupia się jedynie na flagowych miejscach Paryża, ale stara się pokazać piękno małych uliczek, kawiarni oraz zwykłych ludzi. Ten Paryż mniej glamour.

Halszka Kozakiewicz - Asolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Łodzi, studiowała w Warszawskiej Szkole Fotografii. Rodowita łodzianka urodzona w 1984, która na swoim koncie ma już kilka wystaw w tym wystawę zatytułowaną "Łódź Fabryczna" która odbyła się w listopadzie 2008 w Poznaniu podczas festiwalu "Artnight 2" w Cafe Mięsna. Na co dzień Halszka pracuje jako specjalista ds. promocji w jednej z łódzkich uczelni.

Serdecznie Państwa zapraszam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.