Facebook Google+ Twitter

Wernisaż „Zadrapanduria – w poszukiwaniu absurdu”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-14 14:45

Wernisaż jest połączeniem bloga Krzysztofa Piotrowskiego i obrazów Andrzeja Świętanowskiego, twórców tajemniczego świata Zadrapandurii.

„W naszych głowach powstał pomysł na ZADRAPANDURIĘ - miasto portowe, gdzie swój dom mają wszystkie anomalie i sprzeczności, a pośród nich, żyje sobie wrażliwy na wszystkie bodźce (głównie prostokątne i szeleszczące) prywatny detektyw. Uzależniony od ssania szprotów Mroton, człowiek którego prześladuje liczba 37 i panie wątpliwej urody, nie szuka sensu gdzie go nie ma. Bierze Zadrapandurię taką jaką ona jest. Niepoprawny optymista i czujny obserwator otaczającego go świata, dzieli się z Wami swoimi spostrzeżeniami.”

A jak się to wszystko zaczęło?

Było ich dwóch. Jeden pragnął malować, ale nie umiał, ten drugi chciał pisać, ale mu nie szło. Pierwszy zatem wziął się za pisanie, a drugi malowaniem zajął. I tak powstał duet niezłomnych poszukiwaczy absurdu, prześmiewców rzeczywistości i co najważniejsze - szalenie przystojnych mężczyzn – Andrzeja Świętanowskiego i Krzysztofa Piotrowskiego.

Ten co nie pisze, to[img] maluje. Z klasą maluje. Wszystko, wszyściutko maluje. Całą Zadrapandurię namalował. Zamknij oczy, weź rozpęd (nie zapomnij zabrać ze sobą garści różowych landrynek) i pędź przed siebie. Gdy poczujesz silne uderzenie będziesz już wiedział, co Zadrpanduria robi z realistami. Zapraszamy na czytanie i oglądanie.

16.06.2010 godz: 20.00
Coco de Oro, ul. Potocka 14
Warszawa
bilety: wstęp wolny

Piotrowski - spisuje krzysztofpiotrowski.pl
Świętanowski - maluje aristoss.pl
Innova - promuje innovaconcerts.pl

Materiały prasowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.