Facebook Google+ Twitter

Weronika M.-P. zapłaciła 600 tysięcy złotych kaucji

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-26 16:29

Weronika M.-P. zapłaciła kaucję, która wynosiła 600 tysięcy złotych. Obrońca gwiazdy zapewnia, że pieniądze już są na koncie sądu. Tym samym M.-P. na wolność wyjdzie jeszcze w sobotę.

Warszawski sąd okręgowy wyznaczył kaucję w wysokości 600 tysięcy złotych wobec Weroniki M.-P., której postawiono zarzuty, dotyczące korupcji. Podejrzany w tej samej sprawie Bogusław S. - prezes Wydawnictw Naukowo-Technicznych - musi zapłacić 50 tysięcy złotych.

Jak wyjaśnił rzecznik, sąd uznał, iż w tej sprawie obawa matactwa nie jest na tyle poważna, aby uzasadniała bezwzględne tymczasowe aresztowanie podejrzanych. Dlatego też - jak powiedział Wojciech Małek - według sądu poręczenie majątkowe będzie wystarczającym środkiem zapobiegawczym.

W środę CBA zatrzymało Weronikę M.-P.- jurorkę programu rozrywkowego, emitowanego przez TVN w związku z podejrzeniem o korupcję.


W zamian za pieniądze miała oferować pomoc przy kupnie Wydawnictw Naukowo-Technicznych, które mają zostać sprywatyzowane. Podczas akcji CBA zatrzymany został też prezes tych wydawnictw.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.