Facebook Google+ Twitter

Wesprzyj Psiaka - Wpłać Piątaka już za tydzień!

Już 4 lutego, o godz. 18.00 w Restauracji Słoneczna Weranda odbędzie się kolejna edycja koncertu charytatywnego "Wesprzyj Psiaka - Wpłać Piątaka".

 / Fot. K.CybulskaJuż 4 lutego, o godz. 18.00 w Restauracji Słoneczna Weranda odbędzie się kolejna edycja koncertu charytatywnego "Wesprzyj Psiaka - Wpłać Piątaka". Wstęp, to charytatywna cegiełka 5 zł., która zostanie przeznaczona na "ostrowieckich bezdomniaków" - podopiecznych Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Animals". Jak mówi organizator koncertu, Patryk Stępień, jest to cykliczna akcja, która pomaga stowarzyszeniu w utrzymaniu bezdomnych zwierząt, których ciągle przybywa. Tym razem zagrają dla nas zespoły Konsystorz z Sandomierza i ostrowiecki Huckleberry Finn.  / Fot. K.Cybulska

Ostatni z organizowanych koncertów, zyskał wielki rozgłos, dzięki obecności gwiazdy - Pawła Małaszyńskiego. Udało się wtedy zebrać kwotę rzędu kilku tysięcy złotych. Organizatorzy liczą, że i tym razem publiczność nie zawiedzie. W wydarzeniu na facebooku swój udział zadeklarowało już ponad 300 osób. Współorganizatorem koncertu jest Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.