Facebook Google+ Twitter

Wesprzyj Psiaka - Wpłać Piątaka po raz czwarty!

4 lutego 2017 roku w restauracji "Słoneczna Weranda" odbyła się już czwarta edycja koncertu charytatywnego "Wesprzyj Psiaka - Wpłać Piątaka"!

Huckleberry Finn / Fot. NG4 lutego w restauracji "Słoneczna Weranda" w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się już czwarta edycja koncertu charytatywnego "Wesprzyj Psiaka - Wpłać Piątaka", organizowanego z myślą o bezdomnych zwierzętach z terenu naszego miasta. Pieniądze z charytatywnych cegiełek - biletów wstępu, przeznaczone zostały na podopiecznych Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Animals" - bezdomnych psów i kotów, przebywających pod ich opieką. Organizatorem koncertu był Patryk Stępień. Huckleberry Finn / Fot. NG

Tym razem zagrały zespoły Huckleberry Finn z Ostrowca Świętokrzyskiego i tradycyjnie już - Konsystorz z Sandomierza, włączający się w charytatywne koncerty na rzecz OSPZ "Animals" nieustannie od pierwszej edycji. Problem bezdomności zwierząt w naszym mieście nadal jest Konsystorz / Fot. NG dużym problemem. Członkowie stowarzyszenia szukają domów bezdomnym zwierzętom i cyklicznie włączają się w różne akcje, mające na celu nie tylko dobrą zabawę, jak było i tym razem, ale również propagowanie godnego i humanitarnego traktowania zwierząt.

Organizatorzy zapowiadają, że już niebawem kolejna, piąta edycja koncertu - na pewno nie ostatnia!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.