Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1715 miejsce

"Weterynarz z sercem" w marcu na kanale Nat Geo People

Jak dużo pracy mają weterynarze na angielskiej prowincji? Mnóstwo. Do placówki zgłaszają się zarówno właściciele zwierząt hodowlanych, jak i domowych pupili.

 / Fot. Nat Geo PeopleLekarze, niosąc pomoc stworzeniom dużym i małym, kontynuują dziedzictwo Jamesa Herriotta, który niegdyś praktykował właśnie w tym miejscu.

Program pokaże codzienne życie kliniki weterynaryjnej w Yorkshire, gdzie niegdyś praktykował James Herriot, autor bestsellerowej książki „Wszystkie stworzenia duże i małe”, będącej podstawą dla filmu i serialu telewizyjnego. Właściciele placówki Julian Norton oraz były student Herriota Peter Wright wraz z załogą Skeldale Veterinary Centre codziennie pomagają istotom dwu- oraz czworonożnym. Kontynuując dziedzictwo Jamesa Herriota, wkładają swoje siły, wiedzę, zaangażowanie i serca, by pomóc zwierzętom bez względu na ich rozmiar, kształt, gatunek czy temperament.

Każdy dzień w tym miejscu dostarcza wielu emocji i kolejnych przypadków, którymi zajmują się weterynarze. Bez względu na okoliczności muszą pomóc zwierzętom w walce z chorobami, jakie im się przydarzyły. Lekarze będą m.in. asystować przy porodzie z komplikacjami baranków, stwierdzą, czy samiec alpaki jest bezpłodny, a także pomogą mangalicy odzyskać apetyt. Weterynarze mają również na względzie emocje właścicieli schorowanych zwierząt, bo wiedzą, czym jest prawdziwe przywiązanie do pupili.

„Weterynarz z sercem” – premiery w czwartki od 9 marca o godz. 21:00 na kanale Nat Geo People.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.