Facebook Google+ Twitter

Weź flagę - inicjatywa na uroczystości pożegnalne

Wybierasz się na uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej w Krakowie 18 kwietnia, albo pożegnalne dzień wcześniej w Warszawie? Weź ze sobą biało-czerwoną flagę Polski. Pokażmy całemu światu, że jesteśmy wielkimi patriotami!

http://www.flickr.com/photos/bartheq/264819749/ / Fot. http://farm1.static.flickr.com/111/264819749_e75bbef5ab_o.jpg17 i 18 kwietnia Polaków czekają dwie wielkie uroczystości, które być może na zawszehttp://commons.wikimedia.org/wiki/File:Flag_of_Poland.jpg / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5a/Flag_of_Poland.jpg zmienią życie wielu ludzi. W sobotę na placu Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się uroczystość pożegnalna ofiar katastrofy rządowego TU-154M pod Smoleńskiem, w tym pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskiej. Spodziewanych jest nawet milion osób chcących ostatni raz oddać hołd ofiarom tragedii. Dzień później, w Krakowie odbędzie się pogrzeb Prezydenta RP i jego żony. Tutaj na uroczystościach pojawi się ponad 60 różnych delegacji państwowych w tym ze Stanów Zjednoczonych z Barackiem Obamą na czele. W ciągu tych dwóch dni na nasz kraj będzie patrzeć cały świat.

Dlatego jest to świetna okazja aby udowodnić przed wszystkim nam Polakom, że potrafimy się zjednoczyć ponad wszystkie podziały. Aby pokazać jak bardzo nasze serca są wypełnione patriotyzmem, apeluję aby jak najwięcej osób wybierających się na choć jedną z uroczystości pogrzebowych miało ze sobą biało-czerwoną flagę. Im więcej tym lepiej - ten wyraz patriotyzmu na pewno jeszcze bardzo połączy Polaków. Możemy mieć różne opinie ale mamy tylko jedną flagę i apelował bym abyś my zjednoczyli się w tym wielkim geście!

Ten mały gest może tak wiele pokazać. Mam nadzieję, że jak najwięcej osób będzie miało przy sobie biało-czerwoną flagę. Przecież wszyscy Polacy to jedna rodzina...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo dobry pomysł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.