Facebook Google+ Twitter

Weź udział w konferencji „Z radością po zdrowie!”

Zapraszam na konferencję, w której odkryjemy "Klucz do efektywności."

 / Fot. dostarczył rozmowcaRozmawiam z Karoliną Grontkowską z Prospero Business Training.

19 i 20 września Prospero Business Training zaprasza do hotelu Muflon w Ustroniu na konferencję „Z radością po zdrowie!”. Zapewniacie, że biorąc w niej udział, odkryć można „Klucz do efektywności”. Co to oznacza?

Konferencja ma za zadanie pokazać, w jaki sposób dbanie o zdrowie przekłada się na nasze samopoczucie, na naszą efektywność w życiu osobistym i w pracy zawodowej. Poświęcona będzie tematyce radzenia sobie z emocjami, zdrowia, odżywiania i tego, jak to przekłada się na nasze funkcjonowanie i skuteczność.

Jakie korzyści odnieść może każdy z udziału w konferencji?

Dzięki wiedzy znanych i doświadczonych specjalistów z Polski i Szwecji oraz stosowanym przez nich nowoczesnym metodom dowiedzieć się można będzie jak zamienić stres w czystą energię, w każdej spotykającej nas sytuacji. Jak stres wpływa na naszą efektywność. Zyskamy w ten sposób lepszą świadomość swojego funkcjonowania w sytuacji napięcia oraz poznamy sprawdzone i proste w stosowaniu techniki pracy nad własną efektywnością i harmonią. Tematem konferencji będą też zastosowanie i zalety leczenia głodem, opracowane na podstawie 20-letniego doświadczenia w prowadzeniu „Królewskiej Kuracji”. Prelegenci powiedzą w jaki sposób prowadzona jest głodówka lecznicza i jakie daje efekty. Każdy uczestnik dowie się się na czym polega śmiechoterapia i jaki ma wpływ na samopoczucie i zdrowie, będą warsztaty terapii śmiechem. Będzie można dowiedzieć się jak w prosty sposób zdiagnozować u siebie ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia, zapoznać się z najnowocześniejszymi testami diagnostycznymi i ich zastosowaniem w medycynie personalizowanej, sprawdzić na własnej skórze sposób działania urządzenia Emwave2 oraz skorzystać z bezpłatnej sesji zerowej, prowadzonej przez HeartMath Coachów. Wśród ważnych tematów będą również sposób w jaki wibracyjne Działanie Dźwiękiem wpływa na nasze samopoczucie i balansuje cały organizm, wykorzystanie biofeedbacku i prostych interwencji psychofizjologicznych w kardiologii. Dzięki informacjom zdobytym podczas konferencji będzie można odkryć inteligencję swojego serca, a dodatkowo bezpłatnie skorzystać z najnowocześniejszych technologii i warsztatów, okryć rolę właściwej suplementacji i medycyny naturalnej jako klucz do swojego zdrowia.
Konferencji nie wypełnią więc tylko same wykłady?
Będzie wiele zajęć praktycznych, warsztatów. Interesująco przekazywana będzie tęż wiedza teoretyczna. Dzięki temu sesje tematyczne, prowadzone przez specjalistów z Polski i Szwecji, pozwolą spojrzeć na człowieka holistycznie i poznać najnowsze metody podnoszące efektywność , zarówno w obszarze pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym. Uczestnicy konferencji, oprócz udziału w panelach tematycznych, będą mieli okazję porozmawiać ze specjalistami i doświadczyć na sobie proponowanych metod w czasie indywidualnych sesji.
Dla kogo przeznaczona jest wrześniowa konferencja w hotelu Muflon?
Dla firm chcących zwiększyć efektywność swoich pracowników i dbających o ich dobre samopoczucie oraz tych zainteresowanych zapoznaniem się z tematyką programów HeartMath i Corporate Wellness, dla osób chcących dowiedzieć się o nowoczesnych metodach radzenia sobie ze stresem i przywracania równowagi, dla pacjentów kardiologicznych i osób poszukujących rozwiązań, dzięki którym lepiej zadbają o swoje serce, dla wszystkich osób zainteresowanych poprawą swojego zdrowia poprzez świadome odżywianie, dbanie o ciało i wykorzystywanie nowości w medycynie. Zdrowie i samopoczucie, niezależnie od rodzaju podejmowanej aktywności, mają przecież bezpośredni wpływ na osiągane wyniki i jakość działania, a w czasie spotkania przedstawione zostaną obszary, które mają bezpośredni wpływ na naszą skuteczność i komfort życia. Dlatego udział w naszej konferencji będzie ważny dla każdego, kto zdecyduje się na skorzystanie z tej niezwykłej propozycji.
Organizatorem konferencji jest Prospero Business Training, a kto jest partnerem Konferencji?
Nasi partnerzy to: HeartMath, Muflon, Learnpower, Edukacja Ratownicza, MolGenDia, Voice Dorota, ColWay. Patronat medialny sprawują: WieszJak.pl, abcZdrowie.pl, Corporate Wellness.pl.
Jak można zostać uczestnikiem konferencji?
Na stronie internetowej: http://www.klucz-do-efektywnosci.pl/, wejść trzeba do zakładki „rejestracja”. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji poprzez znajdujący się tam formularz oraz dokonanie wpłaty na podane tam konto. Koszt uczestnictwa jednej osoby w konferencji wynosi 90 zł, z noclegiem i wyżywieniem 200 zł. Na stronie znaleźć też można wiele interesujących informacji o prelegentach i szerszych informacji na temat korzyści, jakie odnieść można biorąc udział w dwudniowej konferencji w hotelu Muflon.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.