Facebook Google+ Twitter

Weź udział w konkursie Obywatel Reporter!

Do końca sierpnia można jeszcze przesłać prace na konkurs Obywatel Reporter organizowany przez Stowarzyszenie Centrum Aktywności Lokalnej, serwis Wiadomości24.pl oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy Obywatelskich.

 / Fot. Obywatel ReporterKonkurs "Obywatel Reporter" skierowany jest do wszystkich zaangażowanych w kampanię "Czerwiec Aktywnych Społeczności" zarówno do organizatorów, jak i uczestników akcji. Czekamy na relacje tekstowe, zdjęcia i filmy przedstawiające to, co się dzieje podczas kampanii - sam/sama możesz wybrać, jaka forma jest dla Ciebie najlepsza! Listę imprez, które można opisywać w tym konkursie znajdziesz na stronie http://www.aktywnespolecznosci.pl wybierając w kalendarzu czerwiec.

Dla kogo?


Uważamy, że dziennikarzem obywatelskim może być każda osoba, która jest uważnym obserwatorem i której bliska jest troska o jej społeczność i środowisko, w którym żyje. Mniejsza znaczenie ma, czy osoba taka potrafi pisać czy kręcić filmy - tego zawsze można się nauczyć! Ważniejsze jest to "coś", które powoduje, że widzi się więcej niż przeciętna osoba i chce się coś zrobić, żeby było lepiej.

Konkurs "Obywatel Reporter" skierowany jest wyłącznie do amatorów. Dziękujemy bardzo profesjonalny fotoreporterom i filmowcom oraz zawodowym dziennikarzom za zrozumienie i prosimy o nie przysyłanie swoich prac na konkurs. Ale zachęcamy Was oczywiście do zamieszczania swoich materiałów w serwisie Aktywnespolecznosci.pl oraz Wiadomości24.pl.

Kiedy i gdzie?


Na prace konkursowe (artykuły do 10 tys. znaków, fotoreportaże złożone z maksymalnie 10 zdjęć oraz materiały filmowe trwające do 4 minut) czekamy do 31 sierpnia 2008 r.
Prace swoje przesyłajcie mailem, na adres konkurs_or@aktywnespolecznosci.pl. Do wysyłanych materiałów dołączcie koniecznie zgłoszenie, który znajdziecie na www.aktywnespolecznosci.pl - bez podpisanego i odesłanego do nas formularza (może być mailem, nie musi być pocztą tradycyjną) - nie będziemy mogli rozpatrywać Waszych prac!

Na zwycięzców - wyłonionych przez pięcioosobowe jury składające się z przedstawicieli Stowarzyszenia Dziennikarzy Obywatelskich, serwisu Wiadomości24.pl oraz Stowarzyszenia CAL czekają nagrody:
- 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca
- 300 zł za zajęcie drugiego miejsca
- 200 zł za zajęcie trzeciego miejsca


PS Od redakcji. W konkursie mogą brać też udział teksty opublikowane wcześniej w serwisie Wiadomości24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Konkurs "Obywatel Reporter" skierowany jest wyłącznie do amatorów.
Pozdrawiam wszystkich amatorów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.