Facebook Google+ Twitter

Weź udział w olimpiadzie z Google Doodle

W domowym lub biurowym zaciszu możecie dziś pobiegać z Google Doodle, które z okazji olimpiady zastąpiło logo najsłynniejszej wyszukiwarki. Jest współzawodnictwo z rywalami z całego świata i wirtualne medale. Rywalizację czas zacząć!

 / Fot. Google
Google Doodle znane są na pewno każdemu użytkownikowi najbardziej popularnej wyszukiwarki na świecie.
W związku z olimpiadą mieliśmy już do czynienia z różnymi dyscyplinami. Dziś jeśli wpiszecie google.pl będziecie mogli poczuć się najlepsi biegacze na świecie.

Jeśli ktoś nie wie, czym są Doodle to przypominam, że "Doodle to śmieszne, zaskakujące, i dość spontaniczne zmiany wprowadzane w logo Google w celu uczczenia świąt, rocznic oraz pamięci znanych artystów, pionierów i naukowców."
Przynajmniej taką oficjalną informację można znaleźć na stronie poświęconej Doodlom.

Tym razem Google udostępniło nam bieg przez płotki. Nie liczyłem dokładnie na ile metrów, bo skakałem przy użyciu spacji na mojej klawiaturze. Można natomiast zrobić sobie dzięki nim krótką przerwę w pracy: pobiegać i poskakać.
Rekordy są dostępne na bieżąco i można je porównać z wynikami rywali z całego świata - taka mini-olimpiada. Dla najlepszy są medale - oczywiście wirtualne.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.