Facebook Google+ Twitter

Weź udział w pojedynku na rymy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-11-21 10:57

To już druga edycja Pojedynku Hip Hopowego w Lubartowie. Pomysł na zmagania młodych talentów okazał się strzałem w dziesiątkę. To jedyna taka impreza, w trakcie której fani hip hopu grają dla dzieci z ubogich rodzin.

 / Fot. Anna KołodyńskaKoncepcja imprezy jest bardzo prosta. Młodzi twórcy wysyłają do organizatora teksty swoich utworów hip hopowych. Na zgłoszenia czekamy do końca listopada. Należy wysyłać je mailem na adres: kontakt@pojedynekhh.pl. Pisać można o wszystkim, co inspiruje, denerwuje, porusza. Ważne, by do tekstu dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie: www.pojedynekhh.pl. Autorzy najlepszych tekstów przechodzą do kolejnego etapu konkursu. Zaprezentują oni swoje teksty na scenie 6 grudnia w trakcie specjalnego koncertu przed specjalnie powołonym jury. Najlepsi zostaną nagrodzeni.

Po wynikach czeka na wszystkich duża porcja dobrej zabawy.

Koncert ma charakter charytatywny. Biletem wstępu na imprezę będą słodycze, zabawki, przybory szkolne, książki, które przekażemy dla Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Firleju i do jednego z lubelskich Domów Dziecka. Organizatorem imprezy jest Tygodnik Lokalny Wspólnota Lubartowska i Stowarzyszenie Sąsiedzi.

-----
Autorka: Anna Kołodyńska
http://www.bsy.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.