Facebook Google+ Twitter

"Weźże gadaj ciszej". Nowa kampania ZIKiTu w komunikacji miejskiej

Kraków idzie na wojnę z pasażerami, którzy w pojazdach komunikacji miejskiej zbyt głośno rozmawiają przez telefon. Miasto zacznie od emisji spotu, który ma wyśmiewać tego typu zachowania. Kampania rozpocznie się dopiero w listopadzie, ale już teraz można obejrzeć spot "Weźże gadaj ciszej" w sieci.

 / Fot. youtube/print screenZarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu przygotował krótki spot zatytułowany "Weźże gadaj ciszej", który od listopada będziemy mogli obejrzeć w krakowskich autobusach i tramwajach. To odpowiedź na zgłoszenia nadsyłane do zarządu przez mieszkańców Krakowa, którzy coraz częściej skarżyli się głośne rozmowy telefoniczne innych pasażerów.

Jak podkreślił Michał Pyclik w rozmowie z Gazetą Krakowską: "temat jest delikatny, dlatego postanowiliśmy podejść do niego z humorem. Wpadliśmy na pomysł zabawnego spotu i mamy nadzieję, że ta forma okaże się skuteczna".


Rozpoczęły się 18. Targi Książki w Krakowie. Zaprezentuje się 700 wystawców z 20 krajówPrezentowany filmik jest niemy i ukazuje rozmawiającego przez telefon pasażera, a także niezadowolenie innych podróżnych, którzy mimowolnie muszą słuchać rozmowy: "Nie chcę słyszeć co będzie na obiad, nie chcę słyszeć o Twoich chorobach, nie chce słyszeć Twoich kłótni" wykrzykują w spocie pasażerowie.

Zobaczcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Od wielu lat nie udaje się zmniejszyć mas świeżutkiego psiego gówna na chodnikach miast, a myślicie Szanowni Państwo, że uda się zamach moherowego pokolenia na to, które zostało wychowane już zgodnie z hasłem "róbta co chceta"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To powinna być ogólnopolska akcja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.