Facebook Google+ Twitter

Whitney Houston we wspomnieniach gwiazd muzyki

O problemach piosenkarki ze zdrowiem i nadużywaniem narkotyków wiedzieliśmy nie od dziś. Śmierć Whitney Houston wstrząsnęła jednak wszystkimi. Zobacz jak gwiazdy wspominają największą divę muzyki ostatnich lat.

 / Fot. PAP/EPA/LVNBMoje serce jest złamane. Whitney Houston to niewątpliwie jedna z największych śpiewaczek, artystek i wykonawców wszech czasów. Miała tak ogromny wpływ na mnie. Otoczyła mnie miłością, gdy zaczynałam z Destiny's Child, dodawała mi otuchy potęgą swego głosu. Wyrażam najgłębsze współczucie i modlę się za jej córkę, matkę i wszystkich bliskich - pisze na Facebooku Kelly Rowland.

Ze łzami w oczach i ze złamanym sercem po szokującej śmierci mej przyjaciółki, nieporównywalnej Whitney Houston. Moje szczere kondolencje dla rodziny Whitney i dla wszystkich milionów jej fanów na całym świecie. Ona zostanie zapamiętana jako jeden z największych głosów, jakie kiedykolwiek gościły na ziemi - napisała na Facebooku Mariah Carey.

Przebywamy w Los Angeles i właśnie dotarła do nas wiadomość o śmierci Whitney. Jesteśmy wstrząśnięci. Amy, Etta James i Whitney, ich muzyka nigdy nie zginie. Na pewno tworzą teraz wspaniałe trio w niebie... - napisała z kolei na Twitterze rodzina Amy Winehouse.

Nie mogę uwierzyć, że straciliśmy Whitney Houston! Jestem smutna, nie mogę przestać płakać... Żegnaj Whitney, moja bohaterko. Życie jest darem, jest zbyt krótkie. Żyjmy i kochajmy życie, by niczego nie żałować - pisze na Twitterze Alexandra Burke.

Whitney spowodowała, że wielu z nas zajmuje się tym, czym się zajmuje. 'A few stolen moments is all that we share' RIP" (cytat z piosenki Houston "Saving All My Love For You" z 1985 roku) - napisała z kolei Pink.

Whitney Houston wspomina również Alicia Keys: Czuję się chora... Życie jest cenne, kochajmy się wszyscy! Jesteśmy wrażliwymi duszami. Whitney, cały świat tęskni za tobą...

Brak słów, tylko łzy ... tymi słowami skomentowała smutną wiadomość Rihanna

Na Twitterze także zamieściła notkę Toni Braxton: Ona utorowała drogę dla każdego śpiewaka w przemyśle muzycznym. Charakterystyczna, legendarna, innowacyjna, niesamowita, skromna ... Pozostanie numerem
jeden na świecie.

Jezu Chryste! Nie ma Whitney Houston! Pozostanie zawsze najlepsza! napisała Nicki Minaj na swoim profilu.

Śmierć Whitney Houston bardzo przeżyła Aretha Franklin: Po prostu nie mogę mówić o tym teraz. Nie mogłam uwierzyć w to co czytałam, przechodząc obok telewizora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Kamil Bóbr
  • Kamil Bóbr
  • 13.02.2012 20:18

Najlepsze covery "I will always love you"...ku pamięci

http://www.nudze-sie.pl/najlepsze-covery-i-will-always-love-you-whitney-houston/

Komentarz został ukrytyrozwiń
beata_2006@poczta.onet.pl
  • beata_2006@poczta.onet.pl
  • 12.02.2012 22:51

Muzycy to aniołowie , którzy zstąpili z nieba , aby dawać nam radość i szczęście . Przychodzi taki czas że muszą wracać do anielskiego chóru . Tylko czy wiedzą , że zostawiają po sobie ogromną pustkę ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Starzy żyją, młodzi umierają? To jakieś nienormalne zjawisko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za młoda, żeby umierać. W hotelu?! Prokurator powinien zbadać, czy w hotelu nie było podejrzanych gości w asyście notariusza?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.