Facebook Google+ Twitter

WHO - światowa organizacja promowania dewiantów?

Po skreśleniu homoseksualizmu z listy chorób zaczyna się batalia o kolejną grupę?

22 kwietnia 2013 - PAN, oraz komórki WHO i ONZ, wraz z uczestnictwem ministerstwa edukacji i resortu zdrowia organizują konferencję w której pojawiają się stwierdzenia takie jak: "sześciolatek powinien wiedzieć co to jest „akceptowalny seks", a 12-latek potrafić „komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu"".

Polski rząd zamiast wprowadzić zakaz propagowania zboczeń, dołącza się do tego typu przedsięwzięć, zalecając rozpropagowanie tych treści wśród nauczycieli. W końcu nie możemy być krajem zaściankowym, trzeba iść ku nowoczesności, ku zachodowi. I tak w Niemczech 5-latkom serwuje się książeczki typu "Wo kommst du her?", a w Holandii pedofile otwarcie walczą o swoje prawa. Lobby pedofilskie w natarciu?

Przytoczę tu cytat pewnego działacza gejowskiego, Charlesa Silversteina, szczególnie cenionego przez psychologów amerykańskich:
"Poza homoseksualizmem DSM wymienia także sadyzm, masochizm, ekshibicjonizm, voyeuryzm, pedofilię i fetyszyzm jako zaburzenia psychiczne. Jeśli nie ma obiektywnego, niezależnego dowodu, że orientacja homoseksualna jest sama w sobie nienormalna, jakie istnieje usprawiedliwienie umieszczania jakiegokolwiek z innych zachowań seksualnych w DSM?"
"Mija w tej chwili 35 lat od usunięcia homoseksualizmu z DSM, co było naszym celem krótkoterminowym. Nasz cel długoterminowy - usunięcie z DSM różnie określanych perwersji seksualnych, zaburzeń seksualnych i parafilii, w zależności od wydania, nie został zrealizowany".

Dla przypomnienia w 1973 roku drogą głosowania z listy chorób usunięto homoseksualizm.
Kiedy odbędzie się głosowanie nad pedofilią?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To chore, że niektóre środowiska zabiegają o obniżenie wieku, w którym legalna jest inicjacja seksualna. To chore, że lewicowe środowiska chcą edukacji seksualnej od 6 roku życia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie sądzę aby pedofilia była kiedykolwiek akceptowalna. Dziecko to dziecko, zbyt wrażliwy temat i nikt mi nie wmówi, że 6-letnie dziecko wyrazi świadomą zgodę na seks z dorosłym człowiekiem. Poza tym w moim pojęciu nie mieści się jak można chcieć uprawiać seks z dzieckiem???? Nie zaglądam nikomu do łóżka ale homoseksualiści uprawiają seks za obopólną zgodą, wiedząc na co się decydują ale nie dziecko, które ma się bawić i przeżywać szczęśliwe dzieciństwo oraz dojrzewać dopiero do dorosłości!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.