Facebook Google+ Twitter

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To chore, że niektóre środowiska zabiegają o obniżenie wieku, w którym legalna jest inicjacja seksualna. To chore, że lewicowe środowiska chcą edukacji seksualnej od 6 roku życia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie sądzę aby pedofilia była kiedykolwiek akceptowalna. Dziecko to dziecko, zbyt wrażliwy temat i nikt mi nie wmówi, że 6-letnie dziecko wyrazi świadomą zgodę na seks z dorosłym człowiekiem. Poza tym w moim pojęciu nie mieści się jak można chcieć uprawiać seks z dzieckiem???? Nie zaglądam nikomu do łóżka ale homoseksualiści uprawiają seks za obopólną zgodą, wiedząc na co się decydują ale nie dziecko, które ma się bawić i przeżywać szczęśliwe dzieciństwo oraz dojrzewać dopiero do dorosłości!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.