Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24. Dlaczego, co, jak?

1. W Wiadomości24 uważamy, że każdy ma coś istotnego do opowiedzenia innym. Dlatego staramy się, by pisanie było łatwe i pomagamy, byś sprawnie przekazał swą historię. Tu poznasz zasady tworzenia w internecie. Jeśli chcesz pisać zawodowo, to Ci się przyda na pewno. Tak samo, jeśli chcesz choćby trochę poprawić otaczający cię świat.


2. W Wiadomości24 damy Ci okazję do wyrażenia swych poglądów i zdania relacji ze spraw, które są dla Ciebie ważne. Możesz pokazać się innym, a dzięki publikowaniu pod swym nazwiskiem wreszcie staniesz się rozpoznawalny.


3. Dajemy Ci nieskrępowany dostęp do dużego serwisu, chętnie czytanego przez kilkaset tysięcy osób miesięcznie. Możesz współtworzyć to miejsce, wejść do społeczności Autorów W24. Zdecydowało się na to już prawie 40 tysięcy osób piszących po polsku z całego niemal świata.


4. Sześć lat istnienia serwisu to setki tysięcy opublikowanych tekstów i fotografii z najbardziej aktualnych wydarzeń i opinii na najważniejsze tematy. Tysiące materiałów poradnikowych i instruktażowych. Świetni Autorzy, najlepsi fachowcy w dziedzinie języka, fotografii, internetu.


5. Technologia tylko nam służy. Autor jest dla nas najważniejszy. Masz z nami kontakt przez e-mail, Skype, Facebook i telefon przez 14 godzin dziennie. Wydajemy legitymacje prasowe i akredytacje, dajemy książki i bilety do kin i teatrów. Chronimy Cię przed chamstwem w sieci, nie dopuszczając do komentowania niezalogowanych. Zostań z nami!Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W regulaminie słowo "autor" nie jest zdefiniowane. Zdefiniowany jest "użytkownik", a "autor" pojawia się w następującym kontekście:

/...zamieszczając Materiał, Komentarz lub Wypowiedź, Użytkownik gwarantuje, że jest jedynym autorem i producentem tych treści.../

A więc "autor" to także autor komentarzy.

Do czego zmierzam ? Ano do tego, że technologia użyta w w24 na pewno nie służy autorom komentarzy.

Brak jest JAKIEJKOLWIEK możliwości formatowania testu, o wklejaniu zdjęć i filmów tylko wspominając.


Technologia dostępna autorom komentarzy jest z internetowej starożytności.

W związku z tym mam nieśmiałe pytanie do "RedNacza", czy to się zmieni..?

Całą swoją "nawijkę" biorę w nawias, gdyby jednak takie możliwości istniały, o czym, póki co jednak, nic mi nie wiadomo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu,...i przed kradzieżą (jak się uda złodziejaszka przyłapać). Właśnie napisał do mnie administrator rzeczonej strony z przeprosinami za wykorzystanie mojego tekstu bez mojej zgody. Na moje prośby nie reagował, ale na Pańską, niemalże natychmiast, i tekst dzisiaj zniknął ze strony jego portalu. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

święta prawda... zgadam się z naczelnym:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.