Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24 kwestowały z WOŚP. Zebraliśmy ponad 24 tys. zł

Warszawscy wolontariusze ze sztabu WOŚP zorganizowanego przez Wiadomości24.pl, wraz ze strażakami z KP PSP w Błoniu i z Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu warszawskiego zachodniego, zebrali w niedzielę ponad 24 tys. zł. Niedawno zakończyliśmy liczenie. Wszystko to w ramach akcji "Stop powodziom".

 / Fot. Tomasz Kowalski4 lipca,w ramach akcji "Stop powodziom" pieniądze będzie zbierać w całej Polsce 700 wolontariuszy. Z warszawskim sztabem Wiadomości24 współpracuje dwudziestu jeden, a wśród  / Fot. Tomasz Kowalskinich nasza nowa redakcyjna koleżanka - Katarzyna Olczak, która jest teraz na pl. Zamkowym. Datki zbieramy zresztą w całej Warszawie.

Przed chwilą zadzwonił Tomek Śledź, jeden z wolontariuszy naszego, wiadomościowego sztabu: - Właśnie podeszło do mnie trzech mężczyzn każdy dorzucił coś od siebie, chociaż wyglądali tak, jakby sami bardzo potrzebowali tych pieniędzy - relacjonował Tomek. - Kazali pozdrowić Jurka Owsiaka, mówili, że go znają jeszcze z Żoliborza.

W zamienionej w sztab redakcji gościli już: Sylwia Siadkowska, Monika Wróbel, Maciej Wójcik,  / Fot. Tomasz KowalskiKrzysztof Łęczycki, Krzysztof Zakrocki, Michał Bodzański, Patrycja Niebrzydowska i Dorota Niebrzydowska. Odwiedziły nas też Katarzyna Spalińska, Justyna Szymańska i Weronika Zarychta oraz Rafał Rosiński, Agnieszka Ptak i Katarzyna Stelmaszewska. W piątek dotarł do nas także Tomek Śledź. Wszyscy odebrali  / Fot. Tomasz Kowalskirównież niebieskie serduszka.

Możecie je mieć, jeśli tylko 4 lipca wesprzecie drobnym choćby datkiem akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zbierać będziemy do godziny 19. Potem kwestujący wracają do sztabu, zliczamy ile zebraliśmy i jak najszybciej wpłacamy pieniądze. Liczymy, że uzbieramy ich bardzo dużo! Tym bardziej, że możemy też liczyć na pomoc Darii Idzik i Konrada Michalskiego.
Tomek Śledź, jeden z wolontariuszy kwestujących na ulicach Warszawy. / Fot. Tomasz Kowalski

 / Fot. Tomasz KowalskiPieniądze zbierać też będziemy w Błoniu, wraz z tamtejszą Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej, do której dostarczyliśmy plakaty, serduszka i puszkę na pieniądze. Strażacy organizują w niedzielę wiele imprez podczas dni otwartych. Serdecznie zapraszamy na nie wszystkich mieszkańców i tych, którzy w podwarszawskim Błoniu spędzać zamierzają weekend.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Gratuluję!!!

Dla mnie nie ma różnicy, w jaki dzień zbierane były pieniądze na powodzian. Najważniejsze, że taka akcja się odbyła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla powodzian każdy grosz jest ważny. Gratuluję pomysłu i dzięki za trud w słusznej sprawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki wielkie dla wolontariuszy link pozdr.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.07.2010 20:43

Bardzo proszę: http://www.dailymotion.pl/video/xdxg37_3-praski-festiwal-muzyki-kameralnej_shortfilms

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zbigniewie, czekamy zatem na relację!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.07.2010 12:09

A propos Orkiestry... zupełnie bez polityki, ansów i niuansów. Wybieram się dziś do praskiej katedry na Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej. Jeżeli się uda, zrelacjonuję to dla czytelników "Wiadomości24pl" w stereo i kolorze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

co nie jest zabronione jest dozwolone i po temacie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Norbercie PKW powiedziała, że akcja Owsiaka jeśli nie agitują to jest w porządku. Słtszałem to przedwczoraj w radiu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zbigniewie akcja Jurka Owsiaka nie jest złamaniem ciszy wyborczej. Jest to pomoc powodzianom. Lubić pan nie musi Owsiaka bo nikt panu nie każe. Ja nie widze nic złego w tej akcji. Norbercie zgadzam się z tobą i też tego nie rozumiem, ale widzisz to wszystko zależy od punktu widzenia pana Zbigniewa o którym się nie dowiemy pewno

Komentarz został ukrytyrozwiń

"akcja jest jawnym złamaniem ciszy wyborczej, to nawet nie podlega dyskusji."

niech Pan się nie ośmiesza, od takich stwierdzeń jest sąd

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.