Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15919 miejsce

Wiadomości24 na planie filmu "Wigilia"

Nie tak dawno miałem przyjemność, przybyć na plan polskiej offowej produkcji pod tytułem "Wigilia". Tak poznałem ludzi z TB Studio Polska i tak narodził się pomysł spotkań i wspólnej współpracy. Dziś przedstawiamy oficjalny zwiastun filmu.

Tomasz Bieliński - Łukasz. / Fot. Mateusz Max MaksiakWigilia

W wigilię świąt Bożego Narodzenia dwaj krewni - Łukasz (Tomasz Bieliński) i Tomasz (Łukasz Janulewski) - jadą samochodem do rodziny. Podczas podróży korzystają z nawigacji GPS, która ze zdumiewającą precyzją... wyprowadza ich w pole, a raczej w środek lasu.

Jakby tego było mało, silnik samochodu niespodziewanie gaśnie, drzwi samochodu nie dają się otworzyć, a telefony komórkowe odmawiają współpracy. Czy może być jeszcze gorzej? Tak! Perspektywa świąt spędzonych w samochodzie z minuty na minutę staje się coraz bardziej realna. Zmęczeni, głodni i zdegustowani bohaterowie czekają na pomoc.

Pierwsza oficjalna produkcja TB Studio Polska. Premiera - Styczeń 2011

Tak, perspektywa świąt w samochodzie jest jak najbardziej realna. Jednak nasi bohaterowie odnajdują w tym święcie głębszy sens oraz znaczenie słowa przyjaźń, pomoc i rodzina. Sam film ujrzy światło dzienne na dniach. Dziś zapraszam na zwiastun i kilka zdjęć z planu owej produkcji.
Wszystkie informacje dotyczące filmu oraz TB Studio Polska można znaleźć na stronie producentów. Jednocześnie miło mi poinformować, że patronat medialny nad promocją tej produkcji przyjął portal Wiadomości24.pl


Łukasz Janulewski - Tomasz. / Fot. Mateusz Max MaksiakMarcin Skonieczny / Fot. Mateusz Max MaksiakŻaba Monika w filmie. Tak to całkiem możliwe. / Fot. Mateusz Max MaksiakOstatnie przygotowania i rozmowy na temat scen. / Fot. Mateusz Max MaksiakNajważniejsze to przegadać scenariusz. / Fot. Mateusz Max Maksiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tak Miłosz ma racje jest to świąteczna wersja żaby Moniki. I mówi oryginalnym głosem Pana Zbigniewa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Monika jest super. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super. A Ty kiedy wystąpisz? Chętnie bym Cię znów obejrzała :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.