Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24 pierwszym sztabem WOŚP w Warszawie!

4 lipca Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje zbiórkę pieniędzy na sprzęt dla strażaków, który pozwoli im skuteczniej przeciwstawiać się skutkom powodzi. Wiadomości24.pl nie czekały; zgłosiliśmy swój sztab by przeprowadzić kwestę.

 / Fot. WOŚP / Fot. WOŚPJak się okazuje, jesteśmy pierwszym sztabem w Warszawie. Zgłaszają się już do nas osoby deklarujące pomoc. Czwartego lipca gramy z Orkiestrą. Kto się przyłączy? Wszystkich , którzy chcą kwestować na terenie Mokotowa proszę o przygotowanie swego zdjęcia i kontakt w terminie do poniedziałku 21 czerwca (abyśmy zdążyli z wysłaniem wniosków o identyfikatory) pod numerem 502 499 617.

Zgłasza się do nas wiele osób, mam wielką nadzieję, że wszyscy spotkamy się 4 lipca i uda się nam uzbierać jak najwięcej pieniędzy.
Gratulujemy Zbigniewowi Nastarowiczowi, Autorowi Wiadomości24.pl, który sztab zorganizował w Sieradzu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Prawdopodobnie my jako link przyłączymy się w ostatniej chwili do akcji pomagającej powodzianom a ta impreza będzie już 4 lipca na polu golfowym w Konopiskach koło Częstochowy. Jestem w trakcie załatwiania. Impreza sportowcy i celebryci powodzianom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.