Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

888 miejsce

Wiadomości24.pl partnerem portalu organizacji pozarządowych ngo.pl

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl nawiązał współpracę z największym w polskiej sieci portalem organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

 / Fot. www.ngo.plOba serwisy będą cytować doniesienia partnerskiego serwisu, wymieniać się informacjami. Portal organizacji pozarządowych to pozarządowa agencja informacyjna, platforma wiedzy i komunikacji. Służy pomocą stowarzyszeniom i fundacjom w zakresie zarządzania, prawa czy księgowości. Na bieżąco informuje o tym co dzieje się w „pozarządówce” w całym kraju. W portalu znajduje się baza wszystkich organizacji pozarządowych (ponad 100 tys. rekordów), a także baza organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1 procenta podatku (5602 organizacje).

Bardzo cieszymy się z tej współpracy uznając, że serwis dziennikarstwa obywatelskiego jakim są Wiadomości24.pl jest naturalnym partnerem dla tego typu aktywności ludzkiej. W naszym serwisie coraz więcej jest lokalnych informacji, których trudno szukać w jakimkolwiek innym miejscu w polskiej sieci. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z miejscem publikującym informacje mające związek z inicjatywami obywatelskimi, społeczeństwem obywatelskim, zaowocuje ciekawymi pomysłami, z pożytkiem dla obu stron.

- Dla portalu ngo.pl współpraca z Wiadomosci24.pl to możliwość informowania aktywnych obywateli i obywatelek o tym co ważne, ciekawe i aktualne w pozarządowym świecie, zwracania uwagi na społeczne problemy - mówi Izabela Dembicka, specjalistka ds. promocji ngo.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No gratuluje... :)

Ostatnio nawet się zastanawiałam czy podejmujecie rozmowy w tej sprawie z portalem...

No naprawdę wielkie gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.