Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl biorą udział w konkursie Papierowy Ekran 2009

Wiadomości24.pl biorą udział w konkursie na najlepszy serwis promujący książki i czytelnictwo - Papierowy Ekran 2009. Liczymy na Wasze głosy!

 / Fot. LogoNagroda Papierowy Ekran przyznawana jest corocznie, począwszy od 2007 roku, przez Miesięcznik Wydawca i Fundację NADwyraz. Ma na celu wyłonienie, w drodze konkursu, najlepszych polskojęzycznych serwisów internetowych promujących książki - w szczególności serwisów wydawnictw, księgarń, bibliotek i organizacji popularyzujących czytelnictwo.

 / Fot. Katarzyna KaczmarekW tym roku, podobnie jak i w zeszłym, Wiadomości24.pl biorą udział w konkursie. Liczymy na Wasze głosy!

papierowyekran.pl


Serwis walczy o Nagrodę Czytelników, którą, głosując na swój ulubiony serwis, przyznają internauci. Głosowanie trwa do 15 maja.

W naszym serwisie wiele miejsca poświęcamy artykułom kulturalnym: relacjom z koncertów, zapowiedziom premier filmowych oraz recenzjom książek. Na tych ostatnich szczególnie nam
zależy, dlatego zainicjowaliśmy dwie akcje, których naczelnym celem jest propagowanie czytelnictwa.

 / Fot. Logo“Wielka Kampania Polecania, czyli Autorzy Autorom” to akcja wymyślona i prowadzona (do października 2009 roku) przez dziennikarkę obywatelską Natalię Klimczak. Celem akcji jest prezentowanie w formie tekstów ulubionych książek i zachęcanie do ich lektury innych internautów. W 2009 roku miało miejsce dziewięć edycji akcji. W tym czasie na łamach serwisu dziennikarze obywatelscy opublikowali kilkadziesiąt recenzji. 48 najlepszych autorów zostało nagrodzonych nowościami wydawniczymi.

 / Fot. LogoZ kolei redakcja stworzyła akcję "Książka za recenzję". Co dwa tygodnie na łamach serwisu prezentujemy naszym czytelnikom książki, które można otrzymać za darmo w zamian za recenzję. W 2009 roku rozdaliśmy w ramach akcji 94 książki (w sumie wysłaliśmy naszym autorom już ponad 160 pozycji), udział w akcji wzięło 54 recenzentów. Z osobami, które zgłaszają się do recenzowania nie zawieramy umów, mimo to rzadko się zdarza, że książka znika bez śladu wraz użytkownikiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

No i dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Także już się wypowiedziałem... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

WKP AA. Natalii K. warte wpisania w uzasadnienie. tak jak i K za R,

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.04.2010 13:20

Zagłosowałem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zagłosowałem ; ))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zagłosowałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaszalałem, a co mi tam. Oddałem głos.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też dorzuciłem głos.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zagłosowałam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.