Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl i ja

Wiadomości24 początkowo były dla mnie niezłą rozrywką, odskocznią od pełnego stresów (wówczas) życia.

Wiadomości24.pl początkowo były dla mnie niezłą rozrywką, odskocznią od pełnego stresów (wówczas) życia. Pamiętam, że bardzo angażowałam się w zażarte dysputy, co w sumie oceniam jako korzystne dla siebie. Traktowałam to jako praktyczne ćwiczenia w formułowaniu myśli, naukę dyscypliny słowa, co procentuje przy pisaniu.

Mój pierwszy tekst, który oceniam jako niezły, powstał właśnie tu - Patogenne skutki niedoboru melatoniny, opublikowany w grudniu 2007r. Pozytywne na niego reakcje kilku osób, które cenię pozwoliły mi uwierzyć, że warto zająć się tym, co zawsze chciałam robić, czyli pisaniem właśnie. Wkrótce odważyłam się spróbować szczęścia w miejscach, które kiedyś wydawały mi się niedostępne, i udało się.

Drugim ważnym dla mnie wydarzeniem był udział w uroczystościach z okazji o rocznicy otrzymania przez Lecha Wałęsę nagrody Nobla. Oceniam to jako doświadczenie otwierające. Od tej pory zmieniła się moja perspektywa postrzegania Wiadomości24. Kiedyś za zabawne uważałam udowodnienie swoich racji Szanownym Oponentom, teraz szkoda mi na to czasu. Istotne jest, że portal daje mi możliwość udziału w wydarzeniach takiej wagi, jak i publikacji.
Cenię też jest jego społecznościową funkcję - poznałam tu kilka osób, które stały się
dla mnie inspiracją.

Co mnie natomiast nieco niepokoi, to zwrot Wiadomości24 w stronę komercji, w takim negatywnym tego rozumieniu. Nowa szata graficzna, dzielenie tekstu na coraz mniejsze kawałki i dość infantylne gadżety typu gwiazdki, serduszka itp. odwracają uwagę od tekstu. Obawiam się, że w dalszej perspektywie przyciągnie to osoby ceniące portal wyłącznie za jego walory towarzyskie. Samo w sobie nie musi to być złe, ale wówczas nazwa Wiadomości24 powinna być zmieniona na jakąś inną…

Zanim się tak stanie, jeszcze tu pobędę. Powodem jest to, że lubię pisać, także dzielić się tym, co przeczytałam, obejrzałam. Piszą tu też autorzy, których chętnie komentuję. A obserwując Użytkowników sporo uczę się o mechanizmach rządzących zachowaniami ludzkimi w sieci. To fajne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

To fajnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko!
Twoje oryginalne i błyskotliwe teksty sa jak słupy milowe przy drodze, po której toczy sie w miarę posuwiście walec W24. Czasem trzeba sie wszak o jakiś słup oprzeć i odpocząć. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.