Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl na 13. miejscu w kategorii stron informacyjnych

W ostatnim rankingu witryn tematycznych gazeta internetowa zajęła 13. miejsce w kategorii „Informacje, Publicystyka, Media”, wyprzedzając m.in. Dziennik.pl (14. miejsce) oraz Wprost.pl (17. miejsce). W styczniu Wiadomości24.pl odwiedziło ponad 517 tys. internautów.

Wiadomości24.pl to nie jedyny portal, którego właścicielem jest Grupa Wydawnicza Polskapresse. W tej samej kategorii 7. miejsce zajął serwis NaszeMiasto.pl.

Fot. ScreenNasza gazeta, która wystartowała w czerwcu 2006 r. skupia już ponad 5100 internautów, w tym 720 piszących i fotografujących.

***

Dziękujemy! Tak wysokie miejsce to Wasza zasługa. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, świetnym tekstom i nieocenionej pomocy codziennie tworzymy naprawdę dobrą gazetę. Dziękujemy i prosimy o jeszcze. Zostańcie z nami!

PS Jeszcze niedawno Dziennik chwalił się swoją wysoką pozycją w rankingach, budząc tym szerokie zainteresowanie innych mediów. Dziś dziennikarstwo obywatelskie wyprzedza portal tej ogólnopolskiej gazety. Duma nas rozpiera! :-)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Zapominamy o Dzienniku. Czas "połykać" następnych;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

To informacja z tego tygodnia, badania za styczeń. Nie mogło nas tam być...

W wywiadzie jaki udzielił Dorocie Pardeckiej Piotr Najsztub padły takie słowa: "Powinniście się cieszyć z tego, że media już czerpią od was. Tradycyjne dziennikarstwo zawsze czerpało z tego rodzaju źródeł. Jeżeli gazeta ma swoje oddziały lokalne, to wykorzystuje niecnie swoich dziennikarzy z terenu, zabiera im tematy. Podobnie będą robili z wami, ale to będzie was tylko wzmacniało. Sześć razy nie powiedzą, że informacje pochodzą od was, ale za siódmym ktoś uczciwy powie, czy napisze. I być może wtedy po iluś tam razach członkowie władzy zastanowią się: “co to jest za twór, na który media się powołują, kto tam i o czym pisze, czy to jest ważne?”.
W Ameryce takie portale maja wpływ na kongres. W ten sposób tworzą się wielkie grupy nacisku i to właśnie w internecie."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle, ten. Ten z Iwańską. I z tym dodatkiem obszernym... Czasem mam wrażenie, że celowo nas trywializują. Nie powiem gdzie się z tym w mediach jeszcze spotkałem... (Znów przypomniała mi sie afera z wikipedią/wikinews)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to niech nareszcie media zaczną o nas oficjalnie pisać. Duże zainteresowanie mediów to dla nas nowi użytkownicy :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jaki miesiąc ten Press? Bo miesięcznik ma długi cykl wydawniczy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie, możesz wytłumaczyć mi tylko czy wobec tego w papierowym Pressie (dodatku interenetowym) doszło do błędu lub manipulacji? Nie ma nas tam :/ NM jest...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.