Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV

Ogólnopolska telewizja Patio TV nawiązała współpracę z serwisem Wiadomości24.pl. Teksty dziennikarzy obywatelskich prezentowane są na antenie stacji.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TVTelewizja Patio TV wystartowała 26 września a od początku listopada posiada stałą ramówkę, w której znajdziemy m.in. takie pozycje jak „T-Shirt TV” ,„Patio Budzik” czy „Twój pomysł na biznes”. Jest to pierwsza ogólnopolska telewizja nadająca swój program z Łodzi.

Prezentujemy tematy kulturalne, sztukę, edukację i muzykę. Specjalnością stacji jest pokazywanie pasji młodych ludzi czy możliwości spędzania wolnego czasu. Poruszamy także problematykę społeczną i akademicką. Szczególny nacisk kładziony będzie na tematykę łódzką, jednak Patio TV nie jest telewizją tylko dla łodzian, ale dla widzów z całej Polski, a nawet Europy. Poza tym to telewizja ludzi młodych, którzy są nie tylko jej odbiorcami, ale i twórcami.

Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi?


Od poniedziałku do piątku o 18.30 na antenie telewizji Patio TV, emitowany jest „na żywo” program publicystyczny „O co chodzi? - komentarz dnia". Przemysław Naze, laureat Nagrody Dziennikarskiej Parlamentu Europejskiego wraz z zaproszonymi do studia gośćmi, komentuje bieżące wydarzenia w kraju. Oprócz rozmowy z gościem, widzowie w każdym odcinku mogą zobaczyć materiał filmowy przygotowany przez reporterów Patio TV.

W drugiej części programu pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Prezentują je młodzi dziennikarze stacji: Kuba Karykowski, Jolanta Kolano, Joanna Łuczak, Agnieszka Jankowska i Marta Byczkowska.

Do tej pory w przeglądzie prezentowaliśmy teksty m.in. Marka Iwaniszyna, Bartosza Senderka, Seweryna Lipońskiego, Katarzyny Supy, Michała Mazika, Pauliny Matysiak, Stefanii Najserek czy Pawła Nowackiego, redaktora naczelnego serwisu Wiadomości24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie wiedziałem, że mój tekst był w telewizji, miło:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe, miło wiedzieć że coś mojego trafiło do przeglądu :) niestety nie mam Patio tv, ale trzymam kciuki, że już niebawem rozszerzycie wpływy i traficie do większej liczby telewidzów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.