Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl na uniwersytecie

Odwiedziliśmy Uniwersytet Warszawski. Pytaliśmy o opinie na temat wiadomości24.pl. Było bardzo, bardzo ciekawie. Naszym projektem zainteresował się też Maciej Orłoś.

Maciej Orłoś wiadomosciami24.pl był mocno zainteresowany– Jestem za – stwierdził Maciej Orłoś, gdy zapytaliśmy go, co sądzi o dziennikarstwie obywatelskim. Na znanego z Teleexpressu dziennikarza wpadliśmy na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu, gdzie spędziliśmy kilka godzin. Rozmawialiśmy ze studentami, prosiliśmy o opinie na temat naszej internetowej gazety.
– Sam chętnie skorzystałbym z takiego miejsca, by wyrazić to, co mnie denerwuje – stwierdza Maciej Orłoś. – Interaktywność na pewno jest ważna. W redakcji wiele razy przytaczałem informacje, nadesłane przez widzów. Co prawda, jak na razie były to głównie śmiesznostki, jakie niesie codzienne życie
Karolina Biszoff, Przemek Trubalski i Rafał StefańczykSporo czasu poświęcili nam też Karolina Biszoff i Rafał Stefańczyk. Mamy nadzieje, że niebawem spotkamy się z nimi i z pozostałymi młodymi ludźmi na łamach e-gazety www.wiadomosci24.pl.Rekrutacja? Tak jest! Szukamy osób, które mają innym coś do powiedzenia...Na uniwersytecki dziedziniec pewnie wkrótce wrócimy. I to nie raz, bo opinie jakie zebraliśmy, pomogą nam w dopasowaniu www.wiadomosci24.pl do Waszych oczekiwań.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.