Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl objęły patronatem festiwal Łódź Czterech Kultur

Pięć dni, sześć obszarów tematycznych oraz trzydzieści różnorodnych imprez kulturalnych. Tak prezentuje się festiwal Łódź Czterech Kultur, który w połowie września odbędzie się w mieście. Serwis Wiadomości24.pl objął patronatem internetowym imprezę.

 / Fot. Biuro Prasowe festiwalu Łódź Czterech KulturWrzesień to miesiąc, w którym od kilku lat w Łodzi odbywał się festiwal promujący wielokulturowość miasta. Przez ostatnie siedem lat jesienią startował Festiwal Dialogu Czterech Kultur, którego założycielem i dyrektorem był nieżyjący już Witold Knychalski. W tym roku pojawi się nowa impreza, która przede wszystkim na nawiązywać do swojej poprzedniczki oraz ma pokazać mieszkańcom, przybyłym gościom Łódź: żydowską, niemiecką, rosyjską i polską.

Festiwal Łódź Czterech Kultur - bo o nim mowa - odbędzie się w dniach 14-18 września w kilkudziesięciu miejscach na terenie miasta. Tym niemniej miło mi poinformować wszystkich użytkowników oraz czytelników serwisu Wiadomości24.pl, że impreza przez te cztery wrześniowe dni, będzie miała swoje stałe miejsce w dziale Kultura. To tam znajdą się aktualne informacje o festiwalu.

Łódź Czterech Kultur w Wiadomościach24.pl


 / Fot. Wiadomości24.plJuż wkrótce w serwisie Wiadomości24.pl pojawi się obszerny wywiad z Bogdanem Toszą, pełniącym obowiązki dyrektora instytucji miejskiej Miasto Dialogu. Porozmawiam o tym jak wygląda praca przy organizacji takiej imprezy, w tak ekspresowym tempie.

W serwisie znajdą się też aktualne zapowiedzi wydarzeń festiwalowych - na następny dzień oraz relacje z wybranych imprez, które odbywać się będą podczas festiwalu Łódź Czterech Kultur. Czytelnicy i internauci dowiedzą się, które wydarzenia są biletowane, a na które będzie można wejść bezpłatnie.

***
Patronat objęły także inne media wchodzące w skład Grupy Wydawniczej Polskapresse:
POLSKA Dziennik Łódzki
Echo Miasta
serwis Nasze Miasto Łódź

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Wnioskowałem o akredytację, ale nie mam jeszcze informacji zwrotnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Danielu ja się nie doszukuje ukrytego dna. Mówię to ze swojej strony i swojej perspektywy jak ja coś załatwiam. Np tak jak są imprezy organizowane przez urząd miasta to musi być pismo wysyłane do prezydenta. Danielu właśnie o to chodzi, żeby obie się porozumiały, ale czasem bywają wymogi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy ja się akredytowałem na festiwalu w Busku - Zdroju, to organizatorzy też nie robili większych trudności. Zapytali, czy będe mógł wspominać w materiałach o sponsorach, czy będą to relacje codzienne i ... zaakceptowali wniosek akredytacyjny. Potem każdy materiał musiałem (co robiłem z przyjemnością) wysłać do archiwum BSCK. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich organizatorów wspaniałego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz! Tak że nie ma co narzekać na kontakty z organizatorami. Popieram zdanie Daniela.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damian nie doszukuj się ukrytego dna - chcieli, nie chcieli; wymagali, nie wymagali :-) Obie strony się porozumiały i wynikiem tego jest patronat internetowy dla link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetne! Impreza przednia, więc tym bardziej brawa dla Daniela :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.08.2010 04:36

Nazwa festiwalu wyraźnie nawiązuje do poprzedniej, zlikwidowanej imprezy wymyślonej przez świętej pamięci Witolda Knychalskiego. Należy pamiętać, że jest ona zastrzeżona przez zdymisjonowaną Dyrektorkę wypromowanego przez nią projektu. Przejść obojętnie mimo tych ważnych spraw nie da się i trudno chwalić festiwal bazujący na wyraźnie zapożyczonej formule. Namawiam sprawozdawców faktów dotyczących tej imprezy do relacjonowania pełnego kontekstu zdarzeń bez pomijania opinii, które nie odpowiadają obecnym promotorom i organizatorom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku ja sie z tobą zgadzam, ale to też zależy od drugiej strony, że chcieli bo nie każdy chce, albo stawiają wymagania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawa należą się Danielowi. Sam wszystko dopiął.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo się chwali, że w24 objęło imprezę patronatem. Mam nadzieję, że inne też będzie obejmował. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna idea. Festiwal Dialogu Cz.K. był ważnym wydarzeniem na mapie kulturalnej Polski. Miejmy nadzieję, że odmieniony FCK też zapisze się podobnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.