Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl patronem internetowym targów "Na styku kultur"

To już siedemnasta edycja Międzynarodowych Targów - Regiony Turystyczne "Na styku kultur". Przez trzy dni łódzka Hala Expo wypełni się krajowymi i zagranicznymi wystawcami. Serwis Wiadomości24.pl objął patronatem internetowym turystyczną imprezę.

Serwis Wiadomości24.pl objął patronatem internetowym turystyczną imprezę. Międzynarodowe Targi - Regiony Turystyczne "Na styku kultur" odbędą się w Łodzi, w dniach 25 - 27 lutego 2011 roku. / Fot. Daniel SiwakKoniec lutego to w Łodzi czas zarezerwowany dla Międzynarodowych Targów - Regiony Turystyczne "Na styku kultur". Do miasta czterech kultur przyjadą jak zwykle, wystawcy z wielu rejonów Polski, ale także Ci z zakątków Europy a nawet świata.

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższe ferie zimowe lub wakacyjny urlop, będzie to doskonała okazja do zapoznania się z aktualną ofertą turystyczną na sezon 2011. Co prawda impreza nie zagości jeszcze w murach nowego budynku wystawienniczego, który wznoszony jest na miejscu dawnej hali Expo Bis, od strony alei Politechniki. Jednak to nie przeszkodzi wystawcom, pokazać tego co mają najlepsze w swoich małych ojczyznach.

Ale ta impreza, to nie tylko prezentacja, ale także szkolenia dla branży. W ubiegłym roku uczestniczyło w imprezie blisko 160 firm reprezentujących różne sektory turystyki, a obiekt wystawienniczy odwiedziło kilka tysięcy zwiedzających.

Międzynarodowe Targi - Regiony Turystyczne "Na styku kultur" odbędą się w Łodzi, w dniach 25 - 27 lutego 2011 roku. Miejscem prezentacji będzie Hala Expo przy ulicy Stefanowskiego 30. Patronat honorowy objęli: Adam Giersz Minister Sportu i Turystyki, Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Hanna Zdanowska Prezydent Miasta Łodzi.

Już wkrótce w serwisie Wiadomości24.pl obszerna zapowiedź tegorocznej edycji imprezy. Czytelnicy i internauci dowiedzą się między innymi ile kosztować będzie wejście na teren targów oraz kto w tym roku będzie prezentował turystyczne walory swojego regionu. Jedno już wiemy, regionem partnerskim edycji 2011 będzie województwo wielkopolskie.

Czytaj także:
- Łódź. Dobiega końca kolejna edycja targów turystycznych
- "Na Styku Kultur 2010" - międzynarodowe targi w Łodzi
- Łódź. Dwanaście miesięcy minęło, czyli podsumowanie 2010 roku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Byłem w ubiegłym roku. Fajne wydarzenie, choć śmiać mi się chce jak sobie wspominam, że na oczach publiczności biorąc udział w konkursie musiałem "kulać" pierogi na stoisku Śląska :):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.