Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl patronem jubileuszu warszawskiej szkoły

Przypadający w sobotę Dzień Edukacji Narodowej był okazją do podziękowania nauczycielom za ich pracę. Szczególnie zasłużeni pedagodzy odebrali dziś w "Schumanie" wyróżnienia z rąk burmistrza dzielnicy Roberta Soszyńskiego.

(Fot.Lidia Raś)Uroczystości zorganizowano w budynku szkoły-jubilatki, mieszczącej obecnie CX LO i Gimnazjum nr 9. Wśród gości oficjalnych byli m.in. przedstawiciele Biura Edukacji Miasta st.Warszawy, Wydziału Oświaty Urzędu Dzielnicy Mokotów, Kuratorium Oświaty.

Jednym z uhonorowanych mokotowskich pedagogów została dyrektor Anna Nowakowska, gospodyni uroczystości, wpisującej się w cykl imprez z okazji 35-lecia szkoły.(Fot.Lidia Raś)

Jak zwykle przy takich okazjach były życzenia, pochwały i obietnice. Reprezentujący Biuro Edukacji Wojciech Bartnicki podkreślał wagę zawodu nauczyciela. Wspomniał też, że Warszawę stać na dofinansowanie oświaty, co wzbudziło szczególne zainteresowanie w CX LO, jako że od lat czyni starania o podjęcie budowy hali sportowej i remontu istniejącej sali gimnastycznej.

(Fot.Lidia Raś)
Oprawę artystyczną imprezy stanowiły występy uczniów ze szkolnego chóru i koła teatralnego. Kilkunastominutowy program dostarczył sporo pozytywnych emocji; wystarczyło spojrzeć na twarze nauczycieli, by wiedzieć co w ich zawodzie dostarcza największej satysfakcji. fot. Lidia Raś.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bardzo fajny i ciekawy artykuł, plusik ode mnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

i moj plus. Bo dobrze jest że na taką imprezą ma patronat nasza gazeta

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.10.2006 08:49

O hali sportowej słyszałam już 6 lat temu ;-)
A z innej beczki - znowu ktoś dał plusa, ktoś minusa i ani jednego komentarza...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.