Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl patronem medialnym Łódzkich Targów Edukacyjnych

Łódzkie Targi Edukacyjne to najważniejsze wydarzenie tej branży w regionie łódzkim i jedno z najważniejszych w Polsce. Serwis Wiadomości24.pl objął patronatem medialnym edukacyjną imprezę.

Serwis Wiadomości24.pl objął patronatem medialnym edukacyjną imprezę. XIV Łódzkie Targi Edukacyjne odbędą się w dniach 10-12 marca 2011 roku. / Fot. Daniel SiwakŁódzkie Targi Edukacyjne - odbywające się już po raz czternasty - to najważniejsze wydarzenie tej branży w regionie łódzkim i jedno z najważniejszych w Polsce. To miejsce w którym można poznać kompleksową ofertę edukacyjną szkół i uczelni, propozycje producentów wyposażenia dydaktycznego oraz oferty placówek zajęć pozaszkolnych.

Hasło tegorocznej imprezy brzmi "Rozwiń żagle w Łodzi". Organizatorom chodzi o to, aby pokazać miasto jako miejsce do realizacji pasji, jak i kariery zawodowej. Podczas targów odbędzie się konkurs na Najlepszy Środek Dydaktyczny, który ma na celu promocję
środków dydaktycznych prezentowanych na marcowym wydarzeniu. Z kolei podczas Salonu Szkolnictwa Zawodowego odbędzie się dyskusja o promocji szkolnictwa praktycznego oraz przedstawiona zostanie kampania "Dobry Zawód - Pewna Przyszłość", prowadzona przez Urząd Miasta Łodzi.

XIV Łódzkie Targi Edukacyjne odbędą się w Łodzi, w dniach 10-12 marca 2011 roku. Miejscem prezentacji będzie Hala Expo przy ulicy Stefanowskiego 30. Patronat honorowy objęli: Katarzyna Hall Minister Edukacji Narodowej, Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego, Hanna Zdanowska Prezydent Miasta Łodzi, Jan Kamiński Łódzki Kurator Oświaty oraz Danuta Zakrzewska Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.

Już wkrótce w serwisie Wiadomości24.pl obszerna zapowiedź tegorocznej edycji imprezy. Czytelnicy i internauci dowiedzą się między innymi ile kosztować będzie wejście na teren targów oraz jakie uczelnie i szkoły w tym roku będą prezentować swoją ofertę edukacyjną.

Czytaj także:
- W marcu odwiedzimy XIII Łódzkie Targi Edukacyjne
- Trwa XII edycja Targów Edukacyjnych w Łodzi
- Łódź. Ruszają kolejne Targi Edukacyjne
- XI Łódzkie Targi Edukacyjne rozpoczęte!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.