Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl po raz trzeci z rzędu laureatem Webstara!

Trzecie wyróżnienie w historii serwisu! W tym roku decyzją Akademii Internetu Webstarfestival Wiadomości24.pl zostały ogłoszone najlepszą stroną roku w kategorii "Społeczność". Tegoroczna nagroda to najlepszy dowód na to, że eksperci z branży internetowej dostrzegają jaka siła i potencjał drzemie w środowisku dziennikarzy obywatelskich.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w warszawskim klubie M25. W imieniu zwycięskiej społeczności statuetkę oraz dyplom odebrał redaktor naczelny serwisu - Paweł Nowacki.

W poprzednich latach, w konkursie Webstarfestival, Wiadomości24.pl zwyciężały w kategorii "Wiadomości i Informacje" (rok 2006, nagroda Akademii Internetu), a także w kategorii "Media" (rok 2007, nagroda internautów).

Nasz nowy Webstar! / Fot. Przemysław TrubalskiW tym roku w silnie obsadzonej kategorii "Społecznośc" konkurentami www.wiadomosci24.pl do miana "strony roku" były portale
- www.fotka.pl,
- www.myspace.com,
- www.streemo.pl,
- www.profeo.pl.

W tej kategorii, w głosowaniu internautów zwyciężył serwis społecznościowy www.fotka.pl.

Tegoroczna nagroda to hołd ekspertów Webstarfestivalu dla niezwykłych ludzi, którzy odwiedzają i tworzą Wiadomości24.pl. Dla wszystkich i każdego z osobna. Cieszymy się, że możemy być tutaj z Wami. I że razem z Wami, poprzez wspólne pisanie, sprzeczki, kłótnie i dyskusje tworzymy coś niezwykłego, unikalnego. Coś co doceniają i zauważają inni - społeczność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

EXTRA:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatni post bez związku z dyskusją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tej radości to zupełnie zgłupiałem. Nie mając w pobliżu nikogo, z kim mógłbym świętować tą niezwykłą wiadomość o sukcesie w24, postanowiłem uczcić to we właściwy sobie sposób.
Najpierw podałem swoją prawą rękę mojej lewej ręce i złożyłem jej słowne gratulacje. Potem uczyniłem z rękami odwrotnie, to znaczy moja lewa ręka powędrowała w kierunku prawej ręki, by spotkać się z nią w gratulacyjnym uścisku. Ruch ten był jednak na tyle nieprecyzyjny, że dłoń sięgnęła łydki, więc palce prawej stopy wyciągnęły się ku górze, aby skrócić dystans. W tym właśnie momencie lewa ręka również zapragnęła złożyć gratulacje prawej stopie, więc doszło do drobnych przepychanek. Silniejsza noga próbowała wywrzeć presję fizyczną na oponentce, więc musiałem interweniować. Na dodatek całe zamieszanie sprytnie wykorzystała prawa ręka, która przesunęła się szybko w kierunku prawej stopy i nim zdążyłem się zorientować, uchwyciła ją mocno i potrząsnęła jak na powitanie. Na dalszy przebieg wypadków nie trzeba było długo czekać. Oburzona prawa stopa nerwowym ruchem wyrwała się z uścisku i opadła na podłogę, udając martwą. Jednak lewa stopa nie dała się tym zwieść i odważnie wyciągnęła palce w jej kierunku. Spotkało się to z natychmiastową reakcję ze strony obu rąk, które wykorzystując przyrodzoną zręczność uchwyciły z obu stron stopy i potrząsając nimi dały do zrozumienia, że to już koniec uroczystości gratulacyjnych.
Gdy opowiedziałem o tym zdarzeniu Mojej Pięknej, popatrzyła na mnie uważnie, jakby miała przed sobą jakiegoś obcego chłopa co to mu tylko jedno w głowie i, nie przerywając prac kuchennych, zapytała, czy aby ze mną wszystko w porządku? Oczywiście wzruszyłem tylko ramionami, chociaż wydaje mi się, że zgłaszając tę wątpliwość miała trochę racji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to pięknie.... Wypijmy szampana ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję zarówno redakcji, jak i nam wszystkim tworzącym tą społeczność:) Każdy z nas ma swój udział w tej wygranej :) Zaraz muszę ogłosić tą radosną wiadomość wszystkim, którzy za moją namową też się dołączyli do głosowania ;) Cieszę się podwójnie, gdyż dzięki głosowaniu i ja załapałam się na nagrodę rzeczową, choć wcześniej nawet o niej nie myślałam, bo podstawowym celem było zagłosować na najlepszy serwis, czyli wiadomosci24 :) Jestem dumna, że mogę być członkiem tej społeczności. Jeszcze raz gratuluję, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, w które szczerze wierzę:) Wiadomosci24 górą! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Autorom!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fiu fiu! To jest coś! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciężka praca+ pasja= sukces.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje !!! :>:>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odpalamy fajerwerki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.