Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl tematem pracy licencjackiej

Jestem studentem trzeciego roku dziennikarstwa i w tym roku będę pisał pracę licencjacką, a jej tematem będą Wiadomości24.pl. Jednak bez waszej pomocy nic mi z tego pomysłu nie wyjdzie, dlatego zwracam się do Was z prośbą.

mat. red.Studiuję w Warszawie, ale mieszkam i pracuję daleko od stolicy, a jedynym źródłem informacji jest dla mnie internet. Nie wiedziałem jaki mam wybrać temat i wtedy wpadło mi do głowy, by napisać o naszej gazecie. Jestem z Wami dość długo i w pewnym stopniu poznałem zasady funkcjonowania Wiadomości24.pl więc będzie mi łatwiej pisać o tym. Kolejnym aspektem, który przemawiał za tym był fakt, iż gazeta jest młoda, a odniosła już duży sukces, została internetową, informacyjną stroną roku (decyzją fachowego jury).


Dziękuję redakcjo!


Zanim zacząłem w ogóle myśleć nad tym czy dam radę napisać taką pracę skontaktowałem się z redakcją Wiadomości24.pl i poprosiłem o pomoc. Szczerze powiem, że wątpiłem w to czy się zgodzą. Przecież mają bardzo dużo pracy przy redagowaniu naszych tekstów. Ale ku mojemu miłemu zaskoczeniu Paweł Nowacki, redaktor naczelny przysłał maila potwierdzającego chęć pomocy. Byłem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Mogłem zabrać się do roboty.


Prośba do dziennikarzy obywatelskich


Oczywiście w mojej pracy nie mogło zabraknąć rozdziału poświęconego Wam. Ale na razie to są tylko przymiarki ponieważ do napisania czegoś o Was potrzebuję waszej zgody. I dlatego chciałem zapytać czy kilka osób spośród Was mogłoby się ze mną skontaktować a Ja przedstawię jaki mam plan. Z góry dziękuję!


Jaki mam plan?


Chciałbym w pracy licencjackiej pokazać fenomen oraz odmienność naszej gazety, której współtwórcami są po prostu zwykli ludzie. Chciałbym - oprócz całej historii powstania Wiadomości24.pl - pokazać, także Was i Wasz wkład w tworzenie i redagowanie gazety. Oczywiście jest to duży skrót tego co planuję, gdyż nie mogę wgłębiać się dalej bez waszej pomocy, na którą - nie będę ukrywał - liczę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.01.2007 11:57

Gratuluje pomysłu i podziwiam ideę. Powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

I ja chętnie wspomogę;) Wszystkie namiary mam podane w profilu, więc jak coś będziesz chciał wal do mnie śmiało;]

Pozdrawiam;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

na mnie tez mozesz liczyc;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja myślę o konkursie na pracę dyplomową, która będzie promować pomysły językowe (naszego języka) pewnego nawiedzonego rodaka z Wybrzeża. Onże zafunduje nagrody na tysiąc złotych. Wstępne rozmowy były już z Redakcją. trzeba sfinalizować sprawę jeszcze w styczniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawy temat na prace

Komentarz został ukrytyrozwiń

co prawda moj staz tutaj nie jest zbyt dlugi i ograniczam sie do jednej tematyki, ale jesli chcesz to moge sluzyc pomoca :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również z chęcią dołaczę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja też się zgłaszam jeśli mógłbym jakoś pomóc. Daj znać albo na GG albo na e-mail. Życzę powodzenia:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kamili, oczywiście zgłaszam się :)
Jadwigo, nie bądź taka pewna, że jesteś "naj..." :) :) :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje gg jest w profilu. Pytaj o co zechcesz. Jestem - podejrzewam - najstarszą "uczestniczką" gazety i wobec tego w jakiś tam sensie egzemplarzem nieco odmiennym od "średniej gazetowej". :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.