Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl testują NKtalk. Pierwsze opinie użytkowników

Dzisiaj od rana trwają oficjalne betatesty nowego komunikatora NKtalk w serwisie Nasza Klasa. Do udziału w nich zaproszono około 500 tys. osób.

- Brak opcji polskich czcionek, nie wyświetlają się one prawidłowo, bo zamiast nich są jakieś chińskie litery. Nie ma możliwości zmiany skina oraz przestawiania paska komunikatora w systemie Windows - relacjonuje Wiadomościom24.pl, Łukasz Gad jeden z testerów.

Natomiast użytkownik Tomasz Szpara ze Środy Śląskiej jest pozytywnie nastawiony do komunikatora. - Funkcjonalność i wykonanie komunikatora mile mnie zaskoczyły. Jeżeli ktoś nie będzie chciał go używać, to można go po prostu schować. Jak dla mnie NKtalk jest bardzo interesującym rozwiązaniem i ciekawą alternatywą jeżeli ktoś nie używa gg. Testowałem go może 20 min, ale nie mam większych zastrzeżeń. Co prawda emotikony pozostawiają trochę do życzenia, ale myślę, że administracja i to będzie powoli poprawiać.

NKtalk testuje około pół miliona osób, głównie z Dolnego Śląska. Dostęp do testów otrzymały również osoby z innych regionów i z zagranicy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wolę Konnekta, jadę na nim ponad dwa lata i jest niezastąpiony. Bezsensownym jest branie "swojego kawałka z tortu" czyli "wprowadźmy coś co już było ale tym razem to my to zrobimy i na dodatek trochę inaczej".

Na prawdę jest niewiele fajnych pomysłów ostatnio w sieci. Najlepszym w tym roku są demotywatory. NK talk ? Wątpię, że kogoś zainteresuje. Tyle szumu było wokół wyszukiwarki Bing i co ? Jajco ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie tak jak mówi mój przedmówca. GG ma swoją renomę nie musi się obawiać konkurencji ze strony NKtalk. Znając życie użytkownicy i tak będą mieli podzielone zdanie na temat nowego rozwiązania, a kto do tej pory korzystał z Gadu raczej nie zrezygnuje z niego tak łatwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie są przyzwyczajeni do GG a ta nowość to może być druga historia śledzika

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stwierdzam że w tym momencie GG może mieć problem jeśli chodzi o popularność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No mi też dali do testowania...:|

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.