Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl - tu wciąż coś się dzieje

Materiały autorów Wiadomościach24.pl biorą udział w różnych konkursach i akcjach, są zauważane przez inne media. Dzięki pisaniu i fotografowaniu możecie wygrać ciekawe nagrody, takie jak książki, wejściówki do kina czy nawet pieniądze. Wiele tego typu akcji wymyślacie sami, opracowujecie cały plan działania.

 / Fot. RedakcjaOto kilka wybranych wydarzeń z życia Wiadomości24.pl:

Jedną najciekawszych akcji jest Wielka Kampania Polecania (w skrócie WKP), którą koordynuje jej pomysłodawczyni Natalia Klimczak. Idea akcji jest bardzo prosta: autorzy zamieszczają w serwisie recenzje książek, które w szczególny sposób ich poruszyły, zainteresowały. Najciekawsze materiały są nagradzane książkami ufundowanymi przez wydawnictwo Znak. Pierwsza edycja ruszyła na przełomie stycznia i lutego 2009 r.

Co jakiś czas organizujemy akcję Książka za recenzję. Dzięki umowom z różnymi wydawnictwami, możemy przekazywać Wam książki, najczęściej nowości na rynku. Jedynym warunkiem otrzymania publikacji jest obietnica, że w określonym czasie opublikujecie u nas recenzje danej książki.

Inną ciekawą akcją, której pomysłodawcami byli nasi autorzy i czytelnicy jest fotofelieton. Akcja doczekała się ponad trzydziestu odsłon. Tematyka kolejnych edycji była różnorodna. Za każdym razem cel był ten sam - pokazać świat oczami autorów Wiadomości24.pl.

Organizujemy także konkursy związane z bieżącymi wydarzeniami, np. rocznicą wybuchu stanu wojennego czy Tour de Pologne. Wielokrotnie ich pomysłodawcami są nasi użytkownicy. Bardzo ciekawym był konkurs, który zorganizował Patryk Szczerba. Nasi autorzy recenzowali książki nominowane do Nike. Każdy z uczestników zajął się inną książką. O szczegółach akcji możecie przeczytać
tu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Przydałoby się więcej konkursów fotoreporterskich;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.