Facebook Google+ Twitter

Wiadomości24.pl Wypromujemy Twoje teksty, nagrania i linki

Chcesz się przebić? Jesteś szczęściarzem. Trafiłeś do Wiadomości24.pl - największego w Polsce serwisu internetowego, redagowanego i tworzonego przez odbiorców. Teraz w Twoim życiu dużo się zmieni...

 / Fot. Dawid Sobolewski

Co to znaczy?


W końcu możesz powiedzieć światu o tym, co Cię zadziwia, ciekawi lub denerwuje. Możesz też sprawić, by władze Twojego miasta czy gminy w końcu zmieniły coś w Twoim otoczeniu. Możesz napisać o ciekawej imprezie, którą chcesz zorganizować, opisać wypadek, o którym inne media nawet się nie zająknęły. Co więcej, teraz w naszym serwisie możesz także publikować materiały wysyłane przez MMS oraz materiały wideo. Pokaż wszystkim, co jest dla Ciebie ważne!

Jak działamy?


Ty wysyłasz tekst, zdjęcia, nagranie audio czy wideo. Redaktor skontaktuje się z Tobą, zaproponuje ewentualne poprawki i wstawi Twój materiał na stronę serwisu. Nie wiesz o czym pisać? Przyślij MMS lub wstaw linka do ciekawego miejsca w sieci.

O czym pisać, co nagrywać?


Wszystko, co jest dla Ciebie ważne znajdzie miejsce na łamach Wiadomości24.pl. To Twój serwis, masz na niego wpływ. Opisuj otoczenie, ludzi, których spotykasz, fotografuj i nagrywaj wideo z wydarzeń, w których uczestniczysz. dodaj mapę Google, by oznaczyć opisywane miejsce. Dziel się swoją wiedzą i opiniami za pomocą tekstu i multimediów.

Jak zacząć?


Zarejestruj się w serwisie i po prostu przysyłaj do nas swoje materiały. Zrobisz to klikając w link "Umieść materiał".

W razie problemów...?


Napisz: redakcja@wiadomosci24.pl lub skontaktuj się z redaktorem dyżurnym przez telefon, Skype lub numer GG 24000. Wszystkie adresy znajdziesz na pasku po lewej stronie.

 / Fot. Materiały własne

To wszystko?


W redakcji Wiadomości24.pl możesz odbyć praktyki dziennikarskie. Możesz też z czasem zostać redaktorem jednego z działów – będziesz mógł poprawiać artykuły nowych autorów. Już dziś komentuj wszystkie teksty, dodawaj im punkty (klikając w gwiazdki nad nimi), bierz udział w konkursach. Możesz wpływać na kształt gazety internetowej Wiadomości24.pl, mówiąc nam o swoich pomysłach i sugestiach.

Nie chcę być dziennikarzem...


Nic nie szkodzi. Wiadomości24.pl to miejsce dla wszystkich, którzy chcą mówić o tym, co widzą i o czym myślą. To miejsce dla ludzi, którym nie jest wszystko jedno, którzy chcą o tym czytać.

Chcesz widzieć więcej? Zajrzyj tutaj:


Dodaj zdjęcie do profilu. To się opłaca!
Redakcja www.wiadomosci24.pl. Kim jesteśmy?
Regulamin serwisu www.wiadomości24.pl
Praktyki w redakcji Wiadomości24.pl w
Jak konstruować tekst do gazety internetowej?
Co oznacza symbol pióra? Dwa? Trzy? Cztery? Pięć?
Przyznajemy punkty? Na co i jak głosujemy?
Masz mniej niż 18 lat? Też możesz pisać...
Nie mam zdjęć do tekstu. Co zrobić?
Przeczytaj poradnik filmowca
Dział "Pomoc"
Dział "O redakcji"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.