Facebook Google+ Twitter

"Wiadro Obfitości" - czy Heyah nie wysyła wszystkim nagród?

"Wiadro Obfitości" - to nazwa konkursu, który został zorganizowany przez Heyah na Facebooku kilka miesięcy temu. Można było w nim wygrać drobne gadżety, np. kubki. Niestety, wygląda na to, że wielu użytkowników nadal nie otrzymało nagród.

Logo Heyah / Fot. HeyahNa moją skrzynkę mailową dotarło wiele informacji o niedopełnieniu przez Heyah obietnic i ciągłym przesuwaniu terminów. Użytkownicy skarżą się również na brak odpowiedzi ze strony Heyah na Facebooku. Powstała nawet specjalna grupa, w której użytkownicy domagają się przesłania obiecanych nagród. Oto przykładowe komentarze:

„wygrałam koszulkę, a mój brat bidon, koszulkę dostałam jednak nie tą co wybrałam i śmiesznie mala jak na 5 letnie dziecko :/ Mieli odezwać się w poniedziałek na priv… cisza do dziś – zero kompetencji w dotrzymywaniu słowa, a brat bidon widział tylko na zdjęciu… wiec ja nie wiem jak dla mnie to już czyste przegięcie. Nie potrafią powiedzieć wprost kiedy się skontaktują? Ja jak komuś mowie ze dam znać w poniedziałek to staje na głowie i słowa dotrzymuje i oczekuje tego od innych, ale ja nie wiem chyba ze średniowiecza jestem skoro dane słowo się dla mnie liczy…” – napisała Małgorzata

„Ja też nie dostałam kubka… obiecują i obiecują, że wyślą, a nic nie robią :( jak tu plażować bez porządnego KUBKA?” – napisała Beata.

A co na to Heyah? Przedstawicielka operatora prosi o kontakt wszystkie osoby, które nic nie otrzymały:

„Uprzejmie informuję, że nagrody w konkursach przeprowadzanych na portalu facebook przesyłane są do wszystkich laureatów.

W przypadku problemów z odebraniem nagrody proszę o ponowienie korespondencji na nasz adres e-mail: kontakt@heyah.pl zawierającej Imię i Nazwisko laureata, numer telefonu Heyah oraz nazwę konkursu.

Zapewniam, iż zajmiemy się wszystkimi przesłanymi do nas zgłoszeniami.”
– napisała do nas Danuta Olechno, Mł. Konsultant ds. Korespondencji Prepaid i MVNO.

Reasumując, każdy poszkodowany proszony jest o kontakt z operatorem. Mam nadzieję, że udało się rozwiązać problem na dobre.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Uczestnik
  • Uczestnik
  • 07.07.2011 16:55

Do mnie właśnie dotarł obiecany kubek - kurierem. Wszystko elegancko. Czekałąm 2 miesiące ale jest. Więc chyba interwencja na FB dała rezultat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomm
  • tomm
  • 03.07.2011 14:50

W realu w Krakowie dostałem doładowanie za 50zł i przysłali mi bidon, koszulkę i podkładkę. Pare miesięcy temu zgarnałem tez kubek, więc jestem stałym klientem Heyah na FB :P

Komentarz został ukrytyrozwiń
sp
  • sp
  • 03.07.2011 14:28

to masz mujątkowe szczęście, bo ja nie otrzymalem koszulki

Komentarz został ukrytyrozwiń
justynka
  • justynka
  • 01.07.2011 18:57

A ja dostałam koszulkę bez żadnego problemu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.